Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egy iskolán belül tanár...

Lehet egy iskolán belül tanár és tanár között, illetve igazgató, vagy I. helyettes és tanár között szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van e ilyen törvény, határozat, etika vagy ilyesmi?
2018. szept. 3. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nyilván ne falják egymást az iskolába.
2018. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály, lehet. A volt gimimben egy házaspár is tanít.
2018. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is tanított egy házaspár, gyerekük is született:)
2018. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk két házas tanár jött össze, mindegyiknek voltak gyerekei, saját családja és mindenki látta rajtuk, hogy viszonyuk van. utána összejöttek, gyerekük is lett... mondjuk, akkoriban fiatalként nem tartottuk nagy példaképnek őket.

meg egy másik eset volt még, akkor már kimaradtam, de haverom mesélte, hogy volt két tanár, akik szintén összejöttek, közben a férfiból igazgatóhelyettes lett. és a szertárban enyelegtek és az igazgató rájuk nyitott és fegyelmit kaptam. Mondjuk ezt nem értem, miért nem bírták ki délutánig, mert akkor már együtt is éltek.

2018. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!