Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert itélnek el?

Miert itélnek el?

Figyelt kérdés

Elitél a sok osztalytarsam amiert meg szuz vagyok es aztmondjak miert nem fekszem le mindenkivel?

Nemertem...

Mi a jo ebben???

16L



#lány #iskola #leitélés
2018. szept. 15. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velük van a baj, nem veled.
2018. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Akik 16 éves koruk előtt fűvel-fával lefekszenek, nem lesznek érettebbek,a jövőjüket is valószínűleg így képzelik el.

Mint Zsuzsa a Mi Kis Falunkban.😂

2018. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
En meg azt nem ertem, miert foglalkozol ilyen baromsaggal...
2018. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

egyfelől honnan vagy miért tudják? nem az ő dolguk, nem kellene ilyenekről beszélned velük

te tudod mikor érzed úgy hogy készen állsz rá, ha te nem akarsz nem kell valaki alá feküdnöd csak mert mindenki más azt mondja

csak a hülyes prolik verik ilyenre hogy ők már csinálják, miközben semmi jelentősége sincs csak mivel új dolog még azt hiszik, de pár éven belül mindenkinek természetes lesz hogy csinálja

találj ki valami frappáns visszaszolás nekik és pá

2018. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha te ezt bevennéd éppen olyan buta lennél mint ők.

Bőven ráérsz még, el sem tudod képzelni mennyire.

2018. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az én osztályomban csak néhányan vannak max., akik már nem szűzek, de lehet még ők is azok... A korosztály ugyanaz.


Őket kéne elítélni, nem téged. Elég baj, ha 16 évesen alap dolog, hogy nem vagy szűz.

2018. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ennyi idősen(16) még az emberek általában nem értik, hogy a szex nem fizikai hanem érzelmi dolog.


Ehhez az is hozzá járul, hogy a felvilágosítás alatt csak a lehetséges fizikai következményeket mondják el betegség, terhesség stb.. és nem azt, hogy talán nem kéne le sz*ni Józsikát a disco wc-jében. Azt kellene megy várni, hogy valakivel úgy érezd, hogy ezt jó megtenned mert szereted adott srácot vagy lányt annyira, hogy ilyen közel kerülj hozzá fizikailag is.


Persze 15 évesen is szerethetsz úgy valakit de ez már egy más kérdés.


Ettől függetlenül egyáltalán nem van elkésve semmivel és senkinek semmi köze hozzá, hogy te mikor veszíted el és kivel.

2019. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!