Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyedül vagyok lány az osztály...

Egyedül vagyok lány az osztályban, hogy kell ilyenkor vislekedni?

Figyelt kérdés

Most mentem át egy másik iskolába érettségi után, ott ugye fele-fele arányban voltak lányok fiúk. De most egyedül vagyok 22 fiú között. Nem tudom hogy hogyan kellene vislekednem, mert van egy két srac akikkel jól kijövök de szeretnék mindenkivel jóban lenni.


Szerintetek?



2018. szept. 16. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem partnernek akarod őket, akkor viselkedj normálisan. Lányokkal is mindegyikkel jóban akarnál lenn?
2018. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök normálisan. Nem kell haverkodni, nem kell úgy tenned, mintha te is fiú lennél, tehát az esetleges sértő, alpári vagy szexista "vicceket" nem kell jópofának találnod. Erre a pókerarc a megoldás, szélsőséges esetben a felszólítás abbahagyásra.


Egyebekben csak légy olyan, mint lenni szoktál.

2018. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

4évigjá jártam egyedük 29fiúval egy osztályba egyedül.

Hát én eleve kocka tipus vagyok de még így sem volt könnyű hangot szereznem. Nagyon sok mindent kell felmutatnod ha hanghoz akarsz jutni mert a te témakörödet amugy is rád hagyják. De volt aki leüvöltött hogy lány vagyok nekem klne a beadando átadásával foglalkoznom. De pn megmondtam hogy aki jelentkezett x ember azoknakkell teljesiteni mert elvállalta.

No meg jegyekben kell lenyomni 80%ban az osztályt. Mert akkor nem kezelnek egy buta sza,nak.

Én pl egy 50kilos cicis csajként se tudtam üdvöske lenni hiába voltam minden témában toppon segitettem amiben tudtam a külsö se nyomott alatba sem az emberi tulajdonság. Teljedítened kellésérezniük kell hogy egy támasz és egy erős nő vagy máskülönben levegőnek néznek.

21/n

2018. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Hű, téged aztán jól bedobtak a mélyvízbe (de legalább könnyeben megy az ismerkedés, mivel nincs konkurencia)... :)
2018. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"legalább könnyeben megy az ismerkedés, mivel nincs konkurencia" - Nehogy azt hidd. Sokkal könnyebb természetes (50-50%-os) közegben ismerkedni, mint ott, ahol lányoktól semmi visszajelzést nem kap arra, hogy mikor hogyan viselkedik, mi az, ami már túl sok, stb.
2018. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!