Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szakgimnáziumban egy teljesen...

Szakgimnáziumban egy teljesen fiú osztályban egy meleget inkább kiközösítenek vagy inkább jobban védenek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én fiú osztályba járok és meleg vagyok és kiderült rólam és eléggé megváltoztak velem kapcsolatban.

2018. szept. 23. 19:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Hogy derült ki? Szerintem aki normális az melletted van aki meg egy utolsó féreg az meg piszkálni fog, de ügye a normális az lenne ha nem érdekelne senkit.
2018. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
Egy jó falkából az abnormális egyedeket kidobják. Ha lenne egy leszbi kolléganőm (nő vagyok, ezért hozom ezt a példát), én tuti úgy kerülném, mint egy leprást.
2018. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 nemaRendőrség ***** válasza:
7%

Kiközösítenék.

Egyébként is hogy derült ki, rámozdultál valamelyikre te kis ratyi? Vagy csak simán reklámoztad a figyelemért...

2018. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
a heterok nagy resze gyuloli a melegeket. titkolnod kellett volna, jo bena vagy.
2018. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
Nálunk is volt egy meleg. Igazából leszartam mit csinál. Nem beszéltem vele, ha nem muszáj, de ha odajött azért válaszoltam. Aztán végül otthagyta a sulit, mert azért a koliból kiutálták.
2018. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem kellett volna kiderülnie, kifognak teljesen közösíteni.
2018. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Úgy látszik az összes primitív véglény itt éli ki magát...a kutyarugdosó nemarendőrseggel együtt..mitől rettegtek így homofóbok? 44% te meg ne kamuzgass, nem vagy nő.
2018. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Gyerekek, a bennetek lappangó "gyűlöletet" majd azokra tartogassátok, akik megnyomorítják az életeteket, átvernek, kijátszanak, kisemmiznek, félelemben tartanak, vernek, ellenetek szervezkednek, ellehetetlenítenek, tönkreteszik életetek két kézzel rakott munkáját, leszanáltatják a házatokat, elárasztják vízzel a falutokat, kiirtják a családotokat... és annyi "szépséget" tartogathat még az élet 80-90 év alatt. Rá fogtok majd jönni, hogy nem az a "meleg gyerek" volt életetek legfőbb problémája. Vagy egyáltalán milyen bajotok is származott belőle? Napsütésben árnyékot vetett a tőletek 18 méterre lévő maga mögötti fél négyzetméterre?


Én azt mondom, nagyon irigylésre méltók az olyan országok és korszakok, ahol az emberek megengedhetik maguknak, hogy a melegek csesztetése legyen a legfőbb problémájuk. Más országokban meg épp háború van, és lőnek.

2018. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
85%

Nos amit jelenleg tehetsz az az hogy nem adod fel :D fogadd el magad szeresd magas, és szolj vissza, azért mert te más vagy nehogy már ők döntsék el hogy ez jo vagy nem. A kisugárzásodon látszodni fog, és boldogabb leszel igy hogy kiderült, ne hagyd magad, aki piszkálja a másikat, azt okkal teheti, ha nem tettél semmi olyat ami megbotránkoztató, kedves voltál, normális akkor nyugidtan mond meg nekik hogy semmiben nem változtál.


Mindig lesz valaki akinek nem fog tetszeni, ezért kell melegeknek többet bizonyitani, de ők csak arra tudnak gondolni amit hallotak másoktol, hogy azon melegek akik kulturálatlanul megkörnyékezik hetero társaik vagy pucérkodnak vagy eszetlenül szexelnek miattuk lesz a többi meleg be skatujázva.


Most teljesedj ki a legjobban, mosolyogj mert már nem kell szinlelni, az élet levette a láncaid, rajtad áll, vissza veszed, vagy direkt pakolsz magadra felesleges terhet, persze... azt nem mondom hogy ha tul durvák veled akkor nincs mit tenni, de ha rolam még anno suliban kiderült volna és igy vissza gondolva kiállok magamért lehet most sokkal jobb lennék lelkileg.


Ugyhogy ha kiderült neked most van esélyed bizonyitani, hogy a nemi identitás az nem jelent semmit, hanem a tetteid.


Attol még hogy valaki hetero nem lesz más, egy normális valaki, ő is lehet gyilkos, vagy pedofil, vagy rosz ember, nem számit hogy a lányokat szereti

2018. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
44%

Még annyit hozzá tennék hogy ez ugyan az hogy pl valakit amiatt kiközösítenek mert szemüveges lesz, vagy fogyatékos, amikor nem lett rosz ember vagy más ember, ugyan az a személy vagy belül, sőt most lehetsz csak igaz az aki vagy. :) ;)


Előző voltam


Én csak azért nem mondtam el hogy ne veszitsem el a hetero barátaim, mindig segitettem nekik, féltem ha elmondom, akkor megutálnak, pedig semmi rosszat nem tettem ellenük, jelenleg is van egy jo barátom aki elmondta hogy anyuja meghalt, és senki nem vigasztalta meg csak én, ennyit arrol hogy "hetero" 😏 én meleg vagyok ehez képes csak én vigasztaltam meg


De nekem is elmondták, hogy igy csak becsapom magam, mert igy olyan barátaim vannak akik nem fogadnának el ugy ahogy vagyok, vagyis ők nem is igazi barátaim, mert ha tudnák leszarnának mig én melletük álltam és segitettem őket.


Szoval jobb is, igy igaz barátaid lesznek, vagy megtudod kik azok akik lehet nem szeretik a melegeket, de nem bánnak velük lekezelően, nem kimondotta zavarja őket csak nem szimpatizálnak velük, szoval :D én csak támogatni tudlak, álj talpra és élj egy igaz rendes életet :D végre kamuzás nélkül :D

2018. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!