Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csúnya dolog ha nem megyek...

Csúnya dolog ha nem megyek (egynapos) osztálykirándulásra olyanokkal akik kiközösítenek, levegőnek néznek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Ez az énvédelmed része. H csúnya v h nem csúnya, csak te tudod eldönteni, bár sztem nem érdemes túl sokat agyalni rajta.


Arra gondolj, h viselkednek majd veled az otthon maradásod következtében? Mit szeretnél elérni te? Azt h (esteleg) befogadjanak, v h még inkább kilógj a csoportból?


Ha most kezdődött az ismeretségetek, én adnék nekik egy esélyt.

2017. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Fogadjunk elsős vagy :)

Ha most mentél középbe /gimibe akkor szoknod kell az osztálytársakat ne a leggyengébb /leglúzerebb alakot lássák bened szolj vissza , barátkozz és ne vegyél magadra semmit jopár évig még ugyis együtt vannak

Valakit akkor közösitenek ki ha látják hogy elvan egyedül majdnemhogy élettelen ,kocka , telózik a padba ... ne csak ezek létezzenek számodra nyiss az ismeretlenbe ,rázódj ki a komfortzónádból. ;)

2017. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem menj el, mert sok érdekes dolgot láthatsz. Tehát ne az osztálytársaid miatt legyél ott, hanem a program miatt.
2017. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem csúnyább, mint a kiközösítés és a piszkálás.


Szerintem ha egész biztosan nem éreznéd jól magad akkor ne menj el. Ha valami érdekes program lenne ami miatt érdemes akkor esetleg, de egyébként nem sok értelme van így.

Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Hányadikas vagy?

2017. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, mondjuk én sem mentem pár alkalommal, de akkor leginkább azért mert olyan programokat talált ki az osztályfőnök amik úgy overall egyáltalán nem érdekeltek, de legalább még drága is lett volna, megsporoltam magamnak pár forintot.
2017. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon csúnya dolog
2017. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Örülnek neki.
2018. márc. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Vagy észre sem veszik.:)
2018. márc. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!