Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha vkit kiközösítenek és...

Ha vkit kiközösítenek és megalázzák ő azon helyzetben nem mutat fájdalmat csak röhög. Ez milyen személyiségre utal? Erős belül?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Belül tuti fáj neki de keménynek mutatja magát mert ha elkezdene sírni az még szánalmasabbnak láttatná. 10ből 9ember ezt csinálja.
2018. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

"I'm sick of crying,

Tired of trying,

Yeah, I'm smileying,

But inside I'm dying"


Ismered ezt az érzést? Én igen, és elég sz@r érzés enyhén szólva...

2018. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
*smiling
2018. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Kezdetben mindenképp ez van. Azonban ez az emberek zöménél csak átmeneti állapot. Utána következik a bezárkózás, magány, majd elkezdjük szeretni a magányt. Majd ezzel párhuzamosan az irónia, gúny, cinizmus, végül mindenki lenézése, és a világon kívül helyezkedés. Ettől kezdve minden lepereg az emberről kívül és belül kérges lesz a szíve és nemigen lehet többé megbántani... A végén az embernek kialakul egy mély igazságérzet rendszere, ami egyszerűen kizárja a kicsinyes dolgait másoknak. - Pl. a szekatúrát. Egyik fülön be, a másikon ki - afféle szellemi immunrendszer épül ki. Ez a lehető legrosszabb egy társadalomnak, mikor sok ember ilyenné válik. Éli az életét, nem lehet motiválni, érzéseket kelteni benne, vagy megváltoztatni véleményét. És egyre több az ilyen ember...
2018. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem.Az szellemi fogyatékos.
2018. márc. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Feltétlenül ki kell lépni ebből az emberi körből, mert súlyosan károsítja a személyiséget, s hosszabb távon idegi és pszichés betegségeket okoz.
2018. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Taktika, persze.

Én nem ilyen voltam, magamra vettem, gyomorgörcsöm volt, amikor piszkáltak.

Osztálytársam viszont nevetett - "á ez hülye, hagyjuk" - legyintettek rá.

2019. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!