Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egy éves viszonzatlan...

Az egy éves viszonzatlan szerelem milyen lelki sérülést okozhat? Pl soha nem akár már szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek egyebkent is volt valami psziches problemaja akkor barmit. Amugy semmit.
2017. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akármilyet. Ez komplexumok egyéb részeitől függ.
2017. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Épeszű ember elfogadja a nem választ. Ha a másik fél nem is tudja, hogy tetszik neked, akkor meg csakis magadat okolhatod... és miért is várod, hogy beteljesüljön? Esélyt se adsz rá!
2017. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 évesen volt részem plátói szerelemben és egy indokolatlanul durva lerázásban. Nem volt könnyű kihevernem, de inkább az újdonság varázsa tette nehézzé. Szóval nem lettem lelki sérült. Azóta többször is voltam szerelmes, sokszor fájt is, de meg tudtam újulni mindig.
2017. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy bizonyos mennyiségű fájdalomhatás után az ember megtanulja nem magára venni, hanem tovább lépni, de ehhez át kell menni azon a sok szaron, és nem megállni és leragadni, hanem rajta keresztül


menj rá arra, hogy minél többen utasítsanak el, és akkor máshogy fogsz hozzáállni,


minap láttam egy vidit, a csávó kiment az utcára, és ingyen 5 meg 10 dollárosokat akart osztogatni, senki nem fogadta el, na most ez mi, ha nem "durva visszautasítás"

2017. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalmam a béka fenekén van például ezt. Vagy olyan ronda vagyok hogy az fuh..senkinek se tetszek stb. Bennem ezt tette. Majdnem egy éves viszonzatlan szerelem. :)
2017. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3 évig voltam szerelmes egy lányba, szomszédok voltunk ezért még rosszabb volt. Soha nem mondta azt hogy nem csak azt hogy nem tudja vagy hogy lehet ezèrt is reménykedtem. Szeptemberben elköltöztünk tehát azóta nem láttam de még mindig fáj. Ha rágondolok még mindig felidegesít hogy ilyen szinten tudott hüly.teni. Na én ő óta nem probálkozok senkinél egyszerüen elment a kedvem a lányoktol, nem ugy értve hogy meleg lennék hanem már nem próbálkozom senkinél és nem aggódok azon amit eddig csináltam hogy mikor lesz barátnőm. Az mellet miatta depressziós lettem ami valamilyen szinten még most jelen van. Az öngyiIkosságon is gondolkodtam tehát sajnos ilyen lelki sérüléseket okozhat.
2017. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!