Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem szólít fel sohasem...

Miért nem szólít fel sohasem a tanár?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdett minket tanítani ez a tanár, év elején még azt mondta rólam, hogy ügyes vagyok, csak csendes, és nem is jelentkezem. Ezek után jelentkeztem sokszor az óráin, ha tudtam a választ, akkor bemondtam. Teljesen rendben is volt minden. Idén viszont szinte sohasem sem szólít fel. Eltelik úgy az óra, hogy mindenkit min. 3-4 -szer felszólít, engem nem is hogy nem nem szólít fel, de rám se pillant. De ha mégis "foglalkozik" velem, akkor szívatni szokott. A csoportban van egy lány, akiknek 1 betű eltérés van a névében az én nevemhez képést, tisztán, artikuláltan kimondja a nevem, elkezdem olvasni a szöveget, majd hangosan nevetve mondja, hogy ő a másik lányt szólította. Hetente ezt is eljátssza.


Miért viselkedik így velem? Jó vagyok a tantárgyából, sőt, mondhatni a legjobb, mindig figyelek, nem telefonzok, beszélek, ahogy mások szokták csinálni, mégis így viselkedik velem.


2018. okt. 19. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadik osztaly ez?

En szulo vagyok, egy 7 es egy 17 eves gyerekkel.

Barmelyikukkel tortenne ez, befaradnek az illetohoz csevegni. Nem vagyok paraszt tehat nem lennek sem taho, sem ordenare. Viszont ki tudom fejezni magam nagyon kedvesen es erthetoen, hogy ha az unszimpatiaja miatt szivatja a gyerekem, el lesz torve a nyaka.

Javaslom beszeld meg a szuleiddel.

A tanar azert ilyen mert nem vagy szimpatikus. Egesz eletunkben lesznek nem szimpatikus emberek (neked is), de egy pedagogus ne engedje meg maganak azt, hogy ezt erezze a gyerek is.

2018. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok
2018. okt. 20. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetemen is van ilyen. Jópofizik, de közben süt róla, hogy nem bír.
2018. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!