Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Szerintetek káros a csótány méreg az emberre?

Kollégista vagyok és a szünetben csótány irtás volt a szobákban. Noha a mi szobákban nem volt itt is, a szobatársam jött meg előbb azt mondta tele volt vele az egész szoba. Ma este kimenetem mosdóba és használtam a WC papírt, csak utána jutott eszembe hogy talán azon is volt. Éjjel arra ébredtem fel hogy iszonyúan fáj a hasam lent... Én nem értek hozzá, szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szervezet, ember, méreg, csótány

2018. nov. 5. 04:05  Privát üzenet  

A válaszok
Káros, de biztos, hogy nem attól voltál rosszul.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. nov. 5. 06:11 Privát üzenet
Persze, hogy káros, de na parázz. Valami rosszat ehettél.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. nov. 5. 06:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A hegesztés mennyire káros szakma?
Már lassan semmit se lehet csinálni mert minden öregít és károsítja a bőrt?
Van it más is aki úgy gondolja, hogy a hazugságok szinte mindig vagy mindig károsak hosszú távon, akkor is, ha kegyes hazugságok?
Mit jelent az, hogy valaki "karos"?
2 hónapja csótányok jelentek meg a panellakásunkban. Ilyenkor a szövetkezetet kell hívni? Ők kötelesek ingyen rovarirtani? (még sosem volt irtás nálunk). Ráadásul terhes vagyok,...
Kicsi csótányok? Káros-e a gél az emberre?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!