Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek bevinni az iskolába a...

Félek bevinni az iskolába a méregdrága telefonom!?

Figyelt kérdés

Születésnapomra kaptam egy iPhone X készüléket és csak itthon merem használni, az iskolába még egyszer sem vittem be, mert borzasztóan félek, hogy ellopják. Az osztályban egy gyereknek van csak rajtam kívül iPhone telefonja, de az is egy iPhone 5, ami azért nem a legértékesebb forgalomban lévő telefon. Ennek ellenére az osztályból egyik gyerek sem származik a nagyon szegény családok egyikéből, illetve én kifejezetten senkiből sem nézem ki, hogy ellopna bármit is, de ahogy szokták mondani, az ördög sosem alszik. Az öltözőt általában be szoktuk zárni, de van mikor ez elmarad. Illetve, néhány napon másik osztály is velünk egy öltözőben öltözik. A tanárnak nem lehet odaadni, az ilyenkre nem vigyáz. Gondoltam arra, hogy a táskám cipzárára rakni egy kis lakatot, és a kulcsát pedig egy karkötőre rakni, mert az lakatot nem tudják szétfeszíteni, és azért az pedig nagyon feltűnő lenne, ha egy egész táskát lopnának el, főleg úgy, hogy az iskolában másnak nincs is ilyen táskája. Ez mennyire lenne jó ötlet? Vagy ha ez nem jó, akkor adjatok tanácsot, hogy mit csináljak. Szeretném használni a telefont és nem rettegni attól, hogy néhány f***szopó ellopja.


Mi lehet a megoldás ebben a helyzetben?


2018. nov. 6. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Azért valljuk be, az se normális, aki ennyiért vesz telefont a kölykének :D Függetlenül attól, hogy telik e rá.. gondolom erre mondják azt, hogy más nevelés :D
2018. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Félmilliós? Hol? Én 270-ért látom a magyar oldalakon. Itt meg 40-ért átszámolva ki lehet hozni. Nem nagy durranás az a telefon.
2018. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

1. az utolsó nem tudom melyik világban él, de kb 300k környékén mozog egy sima X.

2. Gondolom majd ki ugrottál a bőrödből mikor megláttad a telefont amiért rágtad a szülők fülét. Mert más okot nem látok rá, hogy iphone-t vegyen valaki+ ráadásul x-et -.-" Akkor miért nem gondolkodtál előtte? Azért egy kort írj pls nagyon kíváncsi vagyok olyan 16ra tippellek.

2018. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Már ha így megkérdezted, Angliában élek. Itt ennyibe kerül.
2018. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én vennék egy másik telefont, és otthon ill. csak olyan helyen használnám a csúcsmobilt, ahol nem vehetik el tőlem. (ha már ennyire félted).


Off: rohadtul sok értelme volt csúcstelefont venni, ha nem mered használni...

2018. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kamu kérdés mivel nem jött még 1 válasz sem
2018. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!