Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti egyetértetek azzal, hogy...

Ti egyetértetek azzal, hogy egyes munkahelyeken még a mobiltelefont se lehet bevinni?

Figyelt kérdés
Ha valami baj van otthon, hogyan tudnak elérni 8, vagy 12 óra alatt?

2018. aug. 23. 10:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%

A munkahelyen nem, de gyerekek esetében a suliban lévő tiltára viszont igen, azza egyetértek.


Felnőtt emberek nem óvodába vannak, és igen bárkinél bármi előfordulhat.

2018. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
44%
#1 Mert a gyerek nem hívhatja a szülőt,hogy baj van? pl rosszul van.. A tanár nem fogja a saját pénzén hivogatni a szülőket.
2018. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem is hallottam még ilyenről. milyen fajta munkakörben van ilyen? Egyébként nem értek egyet!
2018. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

2 egy pedagógusnak kutya kötelessége, hogy ha a rábizott gyerek rosszul van, értesíteni a szülőket.

Az, hogy ezt milyen telefonról teszi, a sulis telóról, vagy magáról tök mindegy.

2018. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

Én 2 ilyen helyen is dolgoztam. Diákként pénztárban, mondjuk akkor még nem is nagyon voltak okostelefonok, de érdekes módon senki nem lázadt miatta. Később egy call centerben dolgoztam, és bár be lehetett vinni, de adatvédelmi okokból nem szabadott a helyünkön telefonálni, sőt az egész irodában nem, csak ha kimentél a folyosóra. De mivel a munkából adódóan foylmatosan telefonálsz, nem úgy van, hogy csak felállsz és mész. Egyébként itt sem emlékszem problémázásra, pedig főleg fiatalok dolgoztak itt. Volt egy kolléga, akinek várható volt, hogy szülni fog a felesége, ő szólt előre, és nála pl lehetett telefon. Egyébként pedig mindenki tudta, elmondták az elején, hogy ha bármi miatt el kell minket érni, a recepciót hívják, és ez remekül működött is.

Azért szerintem elég ritkán ég a ház vagy üti el a gyereket az autó, vagy bármi olyan, amit AZONNAL közölni kell.

2018. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%

Sok helyen ez természetes - söt, ezelött 25 évvel még, amikor nem volt mobil, akkor is túlélték az emberek -, elvégre a munkahelyen dolgozni kell és nem telefonálgatni.

Ha valahol tényleg baj van, akkor a fönökön keresztül el lehet bárkit érni, ahogy régen megszokott volt.

Egyébként igen kiváncsi lennék, hogy egy ember életében hány olyan eset történik, amikor a munkaidö alatt feltétlen el kell érni, és nem csak valakinek kényelmesebb így.

Szerintem ami tényleg fontos, az egy haláleset, baleset vagy ha valaki kórházba kerül életveszélyes állapotban. Minden egyéb olyan, hogy emiatt nem kell a munkában zavarni senkit.

2018. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Ahol én dolgozom - ipari létesítmény - bizony MINDENT le kell adni, egy tollat nem vihetsz be.


Levetkőzöl, munkaruha, sterilizáló és aztán mehetsz dolgozni.

2018. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%

Vannak olyan munkahelyek, ahová nem lehet bevinni, pl. ahol voltam ilyen elektronikai cég és számítógépeket szereltek, oda tilos volt vinni okostelefont.

Én, ha főnök lennék, csak a sima telefont engedélyezném, az okostelefont nem. Kollégáimból kiindulva, idejük egy részében chatelnek, neteznek, játszanak, de ami idegesítő, hogy néha videokat készítenek másokról és azokon röhögnek.

Üzleti titok megsértése miatt se engedném be az okostelefonokat, videok , képek készítésével megsértik a szabályzatot.

2018. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem értek egyet ezzel. Gyerekkoromban emlékszem, hogy apukámat munkában hívták a rendőrök, mert valami gond volt a nagymamámmal és kórházba került. Mobil nélkül te meg csak nyugodtan végigdolgozod a 8-12 órát, amíg a szülőd már régen meghalt a kórházban. Te meg semmiről nem is tudsz.
2018. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nincs ilyen, de nem bánnám, ha lenne. Alapból is van olyan, hogy napokra kikapcsolom a telefonom. Ha nagyon sürgős akkor el lehet érni a munkahely titkárságát vagy a portát, ők pedig tudnak szólni.
2018. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!