Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehetséges lenne, hogy ezek a...

Lehetséges lenne, hogy ezek a nők mind irigyek rám?

Figyelt kérdés

Az iskolában az egyik tanárnőm órán ilyen nagyon cseszegetős, megalázó hangnemben lehord ha elbambulok egy pillanatra is, vagy óra végén rámszól hogy gyűrödten teszem be a füzetem, ès állandóan engem néz, le nem vesz a szeméz rólam. Sőt, ha folyosón meglát, szinte ordítva (de szintén ilyen lefitymálóan) köszön.


Csak annyi a bűnöm, hogy reggelente gyakran késni szoktam az órájáról, viszont tisztelettudó vagyok, odafigyelek órán stb. Ez sztem nem indokolná mindezt.


A kondiban ahova járok, van egy portás aki mindig hamar el szeretne menni. 1x 5 perccel később mentem el, azután 8!!! hónapig iszonyatosan bunkó volt... Es talán mára sem hagyja abba ha nem szólok a tulajnak. Amúgy a tulaj haza hozott 1x, de többször is kérdezte, meg szokott beszélgetni velem.


Hozzátartozik amúgy, hogy egy időben sok dührohamom volt a teremben, ilyenkor ordibálva beszéltem anyukámmal telefonon, mert távollétéven is fölcseszett.


Nem tudom, a tulaj vajon ezért akart-e hazavinni...


De fontosak lennének légyszi a vàlaszaitok, iszonyatos szekálásokat kell elképzelni 😟


17/L


2018. nov. 8. 18:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hú bocsánat, most nézem csak hogy rossz kategóriába tettem 😕
2018. nov. 8. 18:02
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

A tanár azért pikkel rád, mert mindig késel. A portás meg azért, mert sokszor jelenetet rendeztél. Plusz 7:58kor nem róhatod fel neki, hogy nem marasztal.

Mindig leírtad az okokat, ami nem az irigység.

Igazából én is állandóan kések, de pontosan tudom, hogy bunkóság és igyekszem odafigyelni. És ha egy tanár csak ezért haragudna rám, tegye, hiszen sokszor voltam vele tiszteletlen.

2018. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamiért azt hittem, hogy 8-ig van nyitva a terem, pedig nem írtad, hogy meddig van nyitva, bocsi.
2018. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges lenne, hogy ezek a nők mind irigyek rám?"


Vegyél vissza a képedből, mert max arra lehetnek irigyek belőled másra nem.

Rendszeresen elkésni és zavarni az órát iszonyat tahóság.



"egy időben sok dührohamom volt a teremben, ilyenkor ordibálva beszéltem anyukámmal telefonon, mert távollétéven is fölcseszett."

Egy viselkedni nem tudó elkényeztetett neveletlen liba viselkedik így.


Irigyek? Folynam a könnyeim...😂

2018. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
4. Ugyanezt akartam írni 😂
2018. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Meg még a férfiak meg a csillámpónik is.
2018. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak szimplán idegesítőnek találnak.
2018. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mitől lennének irigyek rád, földöntúlian gyönyörű vagy, vagy a bőröd alatt is pénz van?
2018. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon becsüld meg és tiszteld édesanyádat! Ha még fel is idegesített AKKOR SEM ordítozhatsz vele A KONDIBAN SEM!

Talán elfelejtetted, hogy Ő volt az aki nem vetett el téged, "felnevelt" téged, gondoskodik rólad?!

2018. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Én irigy vagyok rád :( Mindig is tahó akartam lenni, de szüleim soha nem engedték meg, sajnos már nem lehetek az , kiöregedtem belőle, de te ne add fel az álmaid!!!


23/F

2018. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!