Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjátok, hogy a magas, a vékony, meg a kis mellű nők nem kellenek, nem tetszenek a férfiaknak? Csomó párt látok, ahol a lányban akár mind a 3 dolog megvan, mégis szerelmesen mennek az utcán.

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Nem jut mindenkinek jó nő. Van, aki beéri gebe deszkával a csinos nagymellűek helyett, van aki pedig itt rinyál hogy nem kell a (jó) nőknek ahelyett, hogy lejjebb adná az igényeit.
2018. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Bár ez a magas vékony kis mell undor szerintem magyar jellegzetesség, nézd meg a Victoria's Secret modelleket. Nem hiszem, hogy problémáik lennének párkereséssel...
2018. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom ki mondogat ilyeneket, nekem pont az ilyen nők (+ szép arc!) a zsánereim.
2018. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na ez egyes is egy olyan, akinek nem tetszenek. Pedig nem csak lúzer férfiakkal látok ilyen nőket akiknek lejjebb kellett adniuk az igényeiket, hanem mindenféle férfival, helyessel is. Mindig jönnek a beszólások, hogy szúnyogcsípés, a csontokkal játszanak a kutyák, meg hogy en is az alacsony nőket szeretem. Mégis. Csomó 175+-os, kifejzetten vékony, meg A-s mellű nő van trljesen helyey, stílusos megjelenésű férfiaval is. Meg mindenféle férfival. Es tuti nem adták le az igényeiket. Nem hiszem, hogy nem tudnának alacsony, C-s mellű, teltkarcsú nőt találni. Kizárt. Meg látszik is rajtuk, hogy szereti a barátnőjét, pl. abból is látszik, hogy kézenfogva mennek.
2018. szept. 14. 17:08
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
#1 és #2 is én vagyok, egyébként nem magas, de vékony és kismellű NŐ. Csak a saját tapasztalataimat írtam le. Sajnos így viszonyul a legtöbb férfi az említett nőtípushoz. Sőt, magasságtól függetlenül nem szeretik a vékony kismellűeket. Vagy ha azt állítják, hogy igen, akkor Emily Ratajkowskira értik a vékony kismellűt, nem Kendall Jennerre.
2018. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2018. szept. 14. 17:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem a netből kéne kiindulni......hanem az életből amit kint látsz.
2018. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Az 1-es szövegét csak az nyomja aki tőgyekkel rendelkezik.
2018. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, es nagyon nem ugy vettem eszre, hogy ne tetszenek a pasiknak 😃
2018. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én C-s mellű nem magas vagyok, inkább vékony de nőies. Én meg azt veszem észre, hogy minden pasi a magas vékony csajokért van oda, lehetőleg kis mellekkel, mert az fiatalosabb. Még a barátom is a magas vékonyakért van oda 😕 Úgyhogy, szerintem csak önbizalomhiányunk van, es azt figyeljük amink nincs....Minden típusnak van rajongója, szerintem..
2018. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!