Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a kollégáimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a kollégáimmal (főleg férfiak, én nő vagyok). Egy fotóról beszéltek hogy aki azzal a nővel találkozik az mind beleszeret az tuti, mert olyan szép. Mondtam mutassák meg, (többi lenn mert nem fér ide). Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

és mikor megláttam közöltem, hogy semmi extra a csaj, meg hogy ez csak egy beállított kép, átlagos szépségű, erre piszkálóan megjegyezték, hogy ne beszéljen belőlem a féltékenység. Mondtam nem vagyok féltékeny vagyok olyan szép mint a képen lévő, főleg ha élőbe lenne és nem azon a képen. Erre az egyik megmosolygott, mert nem értett velem egyet én meg begurultam. Megmondtam hogy hülyeséget beszélnek, nincs olyan hogy valakibe mindenki beleszeret, meg ilyenek.

A végén már elég emelt hangon beszéltünk. Belinkelem a képet. De vigyázzatok, nehogy beleszeressetek....

[link]


2018. okt. 25. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ideje elballagni az oviból...
2018. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem tetszik az orra, a szeplő csak közelről érdekes, messziről csak sötét folt ami elrondítja az arcot, a szemét meg kibökném, mit meresztgeti. :D Na jó, nem rá vagyok mérges, hanem a hapsikra.
2018. okt. 25. 19:48
 3/22 A kérdező kommentje:
1# Neked meg a gyakoriról, minden kérdés alá ezt írod. Ciki h ez a legnagyobb szórakozásod hétköznap este.
2018. okt. 25. 19:49
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Muti már egy képet magadról! :)
2018. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, én nem szerettem bele...
2018. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Fel kène nőnöd.Bármit megadnèk,ha ez lenne a legnagyobb problèmám az èletben.
2018. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Az átlagosnál szebb ez a nő és nincs szarrá retusálva. Aki egy kicsit is jártas a PS-ban az tudja hogy a szeplő az egyik kritikus pont, nehéz jól hamisítani.
2018. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
de hát nem is látszik a fél arca :D
2018. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Téged nem láttalak még, így elég nehéz lenne véleményt alkotni. A képen lévő lány szépnek szép, de nem estem azért hasra tőle. Szerelembe esni... Hát ahhoz azért nekem egy kicsit több kell.


25/F

2018. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
En beleszerettem. N
2018. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!