Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem volt vicces?

Csak szerintem volt vicces?

Figyelt kérdés
Történelem órán mondott pár mondatott a tanár Caliguláról meg a kegyetlenségéről.De amikor azt mondta hogy eltévesztette a neveket egy fogolynál és azt mondta hogy "hát ez is ezt érdemelte" elnevettem magam,meg a másik "amikor az állatviadalokon elfogyott a hús akkor a foglyokat adta nekik" Na meg ugye a Caligula kis csizmát jelent,milyen aranyos név mondta a tanár.Ki kívánkozott belőlem hogy "már akkor véres volt a kis csizma" végülis véres kezű császároknak hívták őket.Egy kis off,Magyar órán volt a tananyagba hogy Zeusz a combjába rakta a fiát (ha jól emlékszem) Basszus az milyen lehetett már hogy ki nyitotta a kis ajtót és kijött a fia.
2018. nov. 13. 22:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint akkor volt véres amikor gyerekként a csatatéren mászkált.
2018. nov. 13. 22:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból kérdezem, de te amúgy hány éves vagy??
2018. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18
2018. nov. 14. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,vicces. Az ilyen fiukat birom,akikkel lehet nevetni.

N/36

2018. nov. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "hát ez is ezt érdemelte" rész kicsit szerintem is vicces, vagyis nem nevettem rajta, de negmosolyogtam. A többiben viszont semmi vicces nincs, kb. 5-6 éves kisgyerekek szoktak ilyeneken röhögcsélni, hogy "ahahahh, kinyitotta a kis ajtót a combján és kijött a fia, ahahah"
2018. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!