Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan léphetnék fel ez ellen?

Hogyan léphetnék fel ez ellen?

Figyelt kérdés

Van egy idióta szaktársam, egy évvel felettem jár, akinek tavaly tetszettem, csak aztán történtek dolgok. Konkrétan amint megtudtam, hogy csak azt nem fektet meg, akit nem akar, azonnal megszüntettem vele mindennemű kalcsolatot. Én nem voltam meg neki, 1x találkoztam vele, és már akkor felmértem a beszélgetéseink alapján, hogy nem pálya nekem a gyerek, de kapott egy esélyt tőlem, amit elrontott.


Ezek után összejöttem mással, egy rendes fiúval, akit azóta is utál, gondolom mert féltékeny.


Na most nekem az a problémám, hogy beül az óráimra, gyakorlatokra is, pedig neki már megvan a tárgy és rohadtul idegesít a jelenlétével, mert tudom hogy miattam van ott.

Egyrészt nem értem, hogy nincs más dolga van mire jó ez neki?

Másrészt meg a tanár miért nem dobja ki az óráról?


Az egyik óra közepén felállt és mikor a tanár kérdezte hová megy, akkor azt válaszolta neki, hogy neki már megvan ez a tárgya, és dolga van.

Én meg akkor pipa voltam, és beszóltam neki, hogy akkor minek volt itt eddig és takarodjon el, de vissza se jöjjön.


Erre elvörösödött a feje, és kiviharzott a teremből. A tanár se és a többiek se szóltak emiatt, csak csendben mosolyogtak egyet, nem foglalkoztak vele. Arra az órára nem jár be azóta, szerencsére.

Viszont van egy másik óra is, és a másik tanár se szól rá.


Egyáltalán lehet ezzel kezdeni valamit, hogy ne lássam minden egyes napon?


2018. nov. 23. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Mert ha valamelyik tárgyat nem teljesítette, akkor azt mondom oké a jelenléte, de ha letudta a tárgyat, akkor minek ül a nyakamon?
2018. nov. 23. 17:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy kicsit beképzelt, hogy miattad van ott? Most esküszöm nem bántani akarlak, de egyáltalán nem biztos, hogy te vagy az oka az ottlétének.
2018. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a #2-dikkal

Egy tanárom volt így,régen azt hitte miatta vagyok bent a teremben,de az agyába egy pillanatig se jutott el hogy földrajz követő órát várom,ami egyben pont az utolsó óra volt,és mivel nem volt jegyem belőle meg kellett várnom.

2018. nov. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!