Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit léphetnek az albérlők...

Mit léphetnek az albérlők ellen a lakástulajdonosok, mert már ők uralják a lépcsőházat? Folyt lenn.

Figyelt kérdés
Elég kényes a kérdés és kicsit tehetetlennek érezzük magunkat, mert a lépcsőházunkban van 2 fő albérlő, aki egy olyan tulajdonosnak a lakását bérli, aki szinte mindenkivel haragban van. Ő nem ott lakik, közelben van a lakása és állandóan ott idegesíti az embert és biztatja a lakóit, úgy hármasban, hogy kit, hogyan csúfoljanak ki és szóljanak be. Már ott tart a tulaj. hogy jelentgeti a többi tulajdonost, irogat a FaceBook-ra nyilvánosan. Lejáratni próbál minket és mivel egyedül él, semmi más dolga nincs, csak a kutyájával sétál és hol ide-hol oda ül le, várja, hogy valakinek beszólhasson. Tehetünk ez ellen valamit? amig nem ezek a bérlők laktak itt, semmi gond nem volt, de ezekkel nagyon nagy az egyetértés. Minden ötlet, tipp érdekel.

2016. szept. 18. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van, a vesztes oldalon vagytok.

Az ilyenek ellen csak hasonló módszerekkel lehet fellépni, de arra a legtöbb ember alkalmatlan, mert erkölcsi gátlásai vannak.

2016. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Amilyen az "adjonisten".

Meg kell minden este veretni.

2016. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

El lehet költözni a panelból és akkor nem kell többé küzdeni a gyökerekkel.

De ha valaki küzdeni akar akkor hajrá.

2016. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értsem úgy, hogy mindenki költözzön el a panelból és ők maradjanak ott, mint albérlők, ha valaki nehezen viseli a fent leirtak! Ez az ötlet annyira jó, hogy csak nehezen kivitelezhető!
2016. szept. 19. 07:51
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez még az a pasi, aki el lett bocsátva a közös képviselői állásból?
2016. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem pasi volt, hanem nő, de egyáltalán nem akarja tudomásul venni,hogy már nem ő a képviselő és ezért csinálja a palávert és ezért uszitja az albérlőit!!!
2016. szept. 19. 17:57
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Adózik a kiadott lakás után?


Ha nem, vagy valószínűleg nem, akkor irány jelenti a NAV-nak!

2016. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én simán megbeszélném a fejével, kiről ugasson a háta mögött :)
2016. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

#4

Mindenki? Én önző vagyok csak a saját helyzetemet mérlegeltem amikor a panelban elkezdett zavarni a sok buta alak akivel nem lehet de nem is akartam szót érteni.

Valóban lenéztem őket és zavart , hogy köztük élek olyan közelségben. Pedig a helyzet sokkal szolidabb volt mint amit te leírsz.

Mi más lenne a megoldás? Költözés, családi ház. Itt senki nem zavar és csend van. Valaki meglépi valaki nem, mindenki maga dönt.

2016. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt lehetne megpróbálni amit valaki írt h megfenyegetni szépen h ha nem hagyja abba ezt a tevékenységét akkor szépen felnyomjátok a nav-nál (amennyiben feketén adja ki). De mi az h jelentgeti a többi tulajdonost? Mit tud jelentgetni?

Max zaklatásért feljelenthetitek, de ahhoz azért nyomósabb indok kell, az h pletykál nem lesz elég. Mondjuk ha facebookon zaklat és erről van bizonyíték azzal már lehetne kezdeni valamit.

2016. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!