Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzem azt hogy mindig...

Miért érzem azt hogy mindig rólam beszélnek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a középsulit és első nap már beszólt egy lány aki a menőbbek közé tartozik és azóta mindig úgy érzem hogy engem piszkal pedig nem ártottam neki semmit! Mindig próbálok segíteni annak a lanynak de azt sem értékeli! Ma pl volt Facebookon egy poszt hogy "érezted már úgy hogy valaki puszta látványától elhanyod magad?" és odaírta hogy minden nap! Már nem merek iskolába menni és folyton ideges vagyok! Úgy érzem hogy nem felelek meg és nem vagyok önmagam! Régen mindig nevettem most meg kb meg sem szólalok mert félek hogy valami olyat mondok amin megint kinevet? Mit csináljak hogy ne érezzem magam folyton ennyire rosszul és mit csináljak hogy ne utálon? Félek hogy ellenem fogja fordítani azt osztályt! Előre is köszi a választ!
2018. nov. 25. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, sőt ennél rosszabban is. Tudom szörnyű érzés.

Ha látja rajtad, hogy neked rossz jobban fogja csinálni, durvább eszközöket is bevet. Tehát ezt semmiféle képpen ne mutasd. Szembeszállni nem érdemes vele, míg nincs legalább 5-6 stabil barátod az osztályból. Legyél vele kedves, és hitesd el mindenkivel, hogy rajtad nincs fogás! Nem jófejségből, hanem azért, mert ezt nem fogja tudni hova tenni és le fog rólad szállni.

2018. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. nov. 26. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen,és megbántam,hogy nem mentem át másik iskolába/osztályba

Szerintem menj át másik iskolába vagy osztályba :)

2018. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is eszembe jutott, de nem akarok megfutamodni. Egyszer csak abba hagyják. Nem csinálhatják ezt mindig. Köszi a választ
2018. dec. 1. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejlemény?
2021. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!