Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tesztek ha kibeszélnek...

Mit tesztek ha kibeszélnek vagy a hátad mögött beszélnek? Miért van mindig olyan érzésem hogy rólam beszélnek hogy kibeszélnek a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Nem rég összevesztem a legjobb barátnőmmel mert elhanyagolt és már más baráti körbe tartozik. Nagyon csunyán összevesztünk és attól félek hogy kibeszélt nekik. Vagyis olyan érzésem van hogy kibeszélt mindenkinek. De multkor áthívott beszélni már megbeszéltük és megegyeztünk hogy csak o.társak leszünk de attól félek hogy majd a suliba piszkálni fognak. És hát elég könnyen elkezdek sírni és nem tudom lesz@rni.. Vagy csak lehet én gondolom azt hogy kibeszélt mindenkinek? Mit csináljak? Ti mit csinálnátok?
2016. aug. 13. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hátam mögött beszélnek, akkor pont jó helyen vannak ahhoz, hogy kinyalják a seggem. :)
2016. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem teszek, mivel nem vagyok ott, nincs beleszólásom a dologba. A hátam mögött azt mondanak, amit akarnak. Az már más kérdés, hogy ha visszahallom, annak lehetnek következményei.
2016. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én, már lassan, ha látom, hogy valakinek pálfordulása volt velem kapcsolatban, de nem volt semmi konfliktusunk, akkor rákérdezek, hogy kitől hallott valamit rólam, ami megváltoztatta ennyire velem szemben?
2016. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!