Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki orvos szeretne lenni. Minden álma, hogy szívsebész legyen, igyekszik, viszont van egy kis problémája.


Rám írt, hogy nem tud suliba jönni, mert 35 fokos láza van és már megint(2 éve már) vért köhög. Erre kitalálta, hogy ő biztos rákos és pánikol azóta emiatt. Egyszer megírta azt is, hogy azért izzad a tenyere, mert izgul...Ő azt hitte eddig, hogy depresszió okozza.


Mi bioszos osztályba járunk, és nem feltétlen fikázásból írom ki ezt a kérdést, csak érdekelne a véleményeket.


Szerintetek lehet belőle úgy orvos, ha az "élet alapjait" nem tudja, csak magol amit tud és ennyi?

Nekem ez furi, hogy 17 évesen annyit se tud, hogy a 35 fok az még a láz fogalmát sem éri el.


2018. dec. 2. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak egy szimpla elírás volt?
2018. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy valami nincs rendben a fejében, ettől még álmodozhat arról hogy orvos lesz.
2018. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem... egyszer a 37 fokot is láznak mondta, igaz majdnem, de az még mindig csak hőemelkedés...
2018. dec. 2. 21:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Álmodozni lehet, az igaz.
2018. dec. 2. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a 35 fok tuti csak elírás volt, mert egyrészt a billentyűzeten a 8-as pont az 5-ös felett van, másrészt 35°-ot nem is mérhetett, mert akkor már annyira ki lenne hűlve, hogy nem is élt volna...:D

De amúgy még ha az egyetemet el is végzi (mert ott elég jól jön, ha valaki tud magolni), nem valószínű, hogy jó szakember lesz belőle.

2018. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én csak azt tudom mondani erre, hogy remélem , hogy tényleg csak elírás volt...

Én egyébként kétlem hogy elvégzi az orvosit, nem neki való, de nem lehet vele beszélni erről.

2018. dec. 2. 21:29
 7/11 Girlll3 ***** válasza:
67%
Vért köhög, de nem megy orvoshoz? A 35 elírás lehetett. Lehet csak álmodozik, de ki tudja, ha jól tanul, akkor lehet belőle jó szakember is.
2018. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem aranyos dolog, összejöet neki :D Majd megtanulna ha van neki esze :)
2018. dec. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

"35°-ot nem is mérhetett, mert akkor már annyira ki lenne hűlve, hogy nem is élt volna...:D"


Már mértem, és még megvagyok, köszi. :)

2018. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Én orvos vagyok és az a véleményem, hogy bőven lehet belőle orvos. Sebész meg pláne. Te meg szerintem szimplán rosszindulatú vagy, pontosabban nem értem, hogy miért izgat annyira ez a téma, hogy kiírj róla egy kérdést...
2018. dec. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!