Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt valaki, aki a Szent...

Van itt valaki, aki a Szent Györgyi Albert egészségügyi iskolába jár? Valaki mondana erröl az iskoláról véleményt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 23:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Győr, Cuha utca :)
2014. jún. 15. 23:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Na,most én ott érettségizek.

A véleményem a következő kommentemben.

2014. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval tehát a Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakképző Iskola szakközépiskolai részébe jártam 2010.szeptemberétől 2014.májusig!Rengeteg rossz,és rengeteg jó élményem is van.


A tantestület:

Rendkívül összeszedett emberekből áll,viszont némelyik tanár elég indulatos,szenvedélyes a munkájában,imádják a tantárgyaikat,és egyes tanárok ezt ki is mondják,míg mások csak kimutatják.A fiatalabb tanárok általában közvetlenebbek,de a fiatalok között is vannak távolságtartóbb tanárok,akikkel jobb vigyázni,mert ha magadra haragítod őket,akkor harapnak,és fél évig harapnak.A tanáraink közül most a matektanárok rettegnek,mert azt hiszik,hogy most pár évig jönnek rosszabb képességű diákok,mert a JELENLEGI 9.-esek,akik 10.-esek lesznek,mikor te odamész,azok kikészítették őket.Ezek a gyerekek annyit nem tudtak,mikor idejöttek,hogy x+x=2x...,és ha 40x nem mondták el nekik a Thálesz-tételt,akkor egyszer sem,és nem tudták visszamondani!Ezenfelül meg sem értették.

Na,de!A tanári karról még annyit kell tudni,hogy nagyon rendes tanárokat is tartalmaz.Van egy rendes némettanár(minket tanított),aki szeret viccelődni,kedves,és hihetetlenül nyitott mindenkivel szemben.Mi megkértük rá,hogy tartson egypár német nyelvtan órát(mert nem ment annyira jól),és megtartotta érettségi előtt,és nem is egyet tartott!:)


Aztán meg:van egy magas,festett(!)szőke,sportos nő,aki modern felfogású,vicces,normális,kedves,és ha kérdezel tőle,akkor tuti kedvesen válaszol,ő az,aki energikus,életet visz az egész iskola életébe.Ott volt a "Mozdulj suli!"-s nap is,hát imádtuk,mikor kint aerobikoztunk,meg flashmoboztunk vele.Igaz,hogy felvették azt is videóra,és még most sincs fent az oldalon a ballagással együtt,de sebaj!

Ott vannak a matektanárok,akik egy darabig segítőkészek,de aztán elvárják(és jogosan),hogy saját magad is megold a saját(!) problémáidat a matekkal kapcsolatban is.Az én matektanáromnak mindig ez volt a szavajárása:

"Amíg engem láttok,addig gondoljatok az azonosságokra!Először csak 100-szor iratom le,aztán ez addig folytatódik,ameddig nem tudjátok!"

És tényleg,elég sok alkalommal volt,hogy bejött,és felült a tanári asztalra,és ezt a mondókáját elmondta egy órán belül 15-ször,és MI MINDIG JÓT SZÓRAKOZTUNK RAJTA!


Azóta is tudom az azonosságokat,meg a másodfokú egyenlet megoldóképletét álmomból felkeltve is!:)

Ez persze mind jó dolog,de neki azért volt hibája,de mindenesetre őt a hibájával együtt kell szeretni,elfogadni,mint ahogy a többi embert is.


A BULIKRÓL:

Bulik vannak.Ott van a diákdiri,ami nekünk 11.osztályban hihetetlen nagy munka volt,először megosztott minket,aztán összehozott.

Aztán jöttek a filmnézős órák,ezeket is bulinak vettük.A "Mozdulj suli!" is nagyon jó,aerobikozós-flashmobozós program volt,IMÁDTAM,annak ellenére,hogy utálok mozogni,sportolni,de velük nagyon szerettem,annak ellenére,hogy a közösséget CSAK A TANÁROK tudták megmozgatni!

Aztán volt 24 órás vetélkedő,amire nem hiszem,hogy nagyon fognak menni mostanában,főleg jövőre,kivéve akkor,hogyha a jelentkezőkben tényleg látnak még fantáziát.


KÜLÖN A SZALAGAVATÓRÓL ÉS A BALLAGÁSRÓL:

A tanárok hihetetlen jól összehozták a szalagavatót,az igazgatónő is kitett magáért,mert tényleg jó hangulatot tudtak csinálni,és mi is nagyon jól éreztük magunkat a szülőkkel együtt!Én a végén úgy megszerettem az egészet,hogy kifele menet még visszaakartam menni,csak nem tudtam,mert fájt a lábam a magassarkú cipőmben.

A ballagást majdnem megkönnyeztem,de végül direkt fogtam magam vissza.A 11.-esek búcsúztató,rövid műsora hihetetlenül megható volt,LÁTSZIK,HOGY AMIKOR ENNEK A KÖZÖSSÉGNEK ÖSSZE KELL TARTANI,ÉS A MÁSIKNAK ADNI KELL,AKKOR ADNAK,ÉS HIHETETLEN MENNYISÉGŰ SZERETETET,TISZTELETET!


Persze vannak zűrök is,nem is kevés,de azt majd meglátod.

2014. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Huhaa. :-D köszi szépen ezt a nagyon hosszú választ :-) sokat segítettél :-)
2014. jún. 16. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök,és szívesen,nekem volt élmény kritikát írni az iskoláról!XDD :)
2014. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van ugyanilyen nevű iskola

másik városban is -

2018. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van, mégpedig

Kecskeméten

2018. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!