Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek szerintetek a nő...

Mit vegyek szerintetek a nő oszt. Fönökömnek karácsonyi ajándékozás alkalmából?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm! :)
2018. dec. 3. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy PlayIT Deluxe jegyet
2018. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ofőhelyettest (nő, 25 és 30 között volt) húztam kétszer


Először egy almás-fahéjas illatgyertyát adtam


Másodszor arra emlékszem, hogy gyöngyből fűztem egy kulcstartót (papagáj formájú) és mellé kapott egy karkötőt meg sálat azt hiszem.


Egyszer ofőt húztam, aki egy 35 év körüli férfi volt és szeretett olvasni, így egy olyan könyvet vettem neki, ami Coelho idézetekkel volt tele.


Felnőttként vannak tanár ismerőseim. A tanárok szeretik az olyan apróságokat, ami kis helyen elfér, használható és tudja mutogatni másoknak, hogy "a diákom adta".


Ha van pl valami közös "emléketek", szimbolizálhatja azt.


Én sokszor gondoltam arra, hogy valamire rányomtatom az osztály fényképét, de lebeszéltek, hogy azt inkább osztály adja - ez is jó tanács.


Ha a nő jó humorú és szereti a poént, akkor kínai boltokban vannak ilyen mókás dolgok, mint pl elefánt alakú kézi ventillátor, ami vizet spriccel nyomásra, olyan gömb, amiben van egy kosárpalánk és kosárlabda és ha rázod, játszhatsz vele és ha kosárra dobtál, a gömb üdvrialgó hangot ad ki, stb; azt a tanár néha órára is beviszi és elpoénkodik vele. :)

2018. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ milyen tantárgya(ka)t tanít,mert ezzel kapcsolatban is lehet valamilyen humoros apróság
2018. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!