Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mégis mit adjak neki?

Szerintetek mégis mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Szóval volt ez a szokásos karácsonyi névkihúzás. Én egy fiút húztam, de fogalmam sincs mivel tudnám őt megajándékozni... Annyit kell tudni róla, hogy csendes, szelíd, intelligens, illedelmes, őszinte, mosolygós, barátságos és...igazából kicsit tetszik is nekem és elvileg én is bejövök neki... Szeret sportolni és zenélni... Szeretnék neki valami emlékezetes, aranyos ajándékot adni, de tényleg nincs ötletem, csak ugye itt vannak a "szabályok", hogy max 2000 ft értékben legyen stb, legyen személyre szóló blablabla... Szerintetek mit adjak neki? :)

Ja és 14/l, 14/F



2017. nov. 30. 18:25
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mondjuk kezdj egy szép képeslappal,majd nézz utána,hogy milyen szabadkezüleg elkészíthető ötletek vannak és válassz ki egy olyat ami megtetszik!
2017. dec. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!