Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz, ha 21 évesen, egy felelse...

Gáz, ha 21 évesen, egy felelsegesen elvégzett OKJ után 5 ÉVES osztatlan szakra akarok jelentkezni? Tehát 26 évesen végeznék vele, ha nem csúszok.

Figyelt kérdés

Ja és osztatlan államtudományira mennék.

De eléggé szégyenlem hogy már 21 vagyok,már dolgozno. Kéne lassan főállásban,erre most akarok 5 éves szakra menni



2018. dec. 4. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ne szégyelld. Ha felvesznek jövőre akkor leszek 19 szeptemberben de novemberben már 20...
2018. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Sokan kezdik 21 évesen így ezen nincs értelme problémázni ha meg tényleg érdekel akkor meg főleg.
2018. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Azt csináld, amit te jónak látsz, ne foglalkozz mással.
2018. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok és májusban érettségizem újra, hogy szeptemberben kezdhessek fősülin... addigra betöltöm a 27-et. :)

A tanulást sose szégyeld..

2018. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MisterTT ***** válasza:

Ilyennel ne foglalkozz..

Ráèrsz mèg a munkával.

Viszont ha elmèsz dolgozni meg nem fogsz úgysem visszaülni utánna az iskolapadba.

Èn 30èvesen találtam először normális munkahelyt. Előtte csak az időmet pazaroltam a rossz kubik meg gyári munkákra.

Pènzem se nagyon volt el is fáradtam ès nem jutottam egyről a kettőre.

Inkább most vègezd el amit akarsz mert mèg benne vagy. Ha dolgozol utánna elfelejted azt a tudást amit megtanultál az iskolában ,mert javarèszt nem fogod használni. Azután pedig csak telnek az èvek es nem lesz türelmed időd meg elèg tudásod ahhoz hogy újra nekikezdj.

2018. dec. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Képezni magad sosem szégyen. Egyáltalán nem gáz, ha meg mások annak tartják, azzal meg ne foglalkozz. Ez a te életed, te döntésed kell, hogy legyen. Különben sem vagy egyedül, nálad sokkal idősebb emberek is ültek már vissza az iskolapadba.
2018. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 21 évesen kezdtem el az osztatlan tanárképzést, és 27 évesen kapom meg a diplomámat. Még mindig jobb most huszonévesen tanulni valami értelmeset és diplomát szerezni, mert később, amikor már dolgozol és gyerek is lesz, lehet hogy nem érzel majd elég erőt vagy motivációt magadban egy szak elvégzésére.
2019. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!