Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen indokkal valthatok...

Milyen indokkal valthatok iskolát? 10. osztályba jarok, szakgimibol mennek simaba.

Figyelt kérdés

Nem szeretem az iskolát. Magát az épületet sem. Az osztályom elmegy, de nem sajnálnam. A tanárokat sem kedvelem. És a szakomat sem. Infon vagyok, nem érdekel ez már engem. Nincs semmilyen program az iskolában, nem érzem itt jól magam. Inkább mennek valami muveszeti suliba.

Viszont

Apám szeretne, ha lenne egy szakmam, és azt is, hogy ertsek az informatikahoz. Szerintem nem is engedne át, de ha mégis, akkor is csalódást okoznek neki.

És most nem tudom, hogy mit csináljak. Majdnem bukásra állok a szaktargyakbol, vagy kettesre. Tényleg nem érdekel, viszont az igaz, hogy jó lenne érteni ezekhez, jó lenne egy szakma. De megéri ez így?

Talán ha kitalalnek valamit, amivel foglalkozni akarok, akkor megenyhulne. De mégis mit? Annyira nem érdekel semmi, félnek, hogy megint így jarnek, mint most. A nyelvek, művészeti szakok érdekelnenek, esetleg az egészségügy, de ilyenekert nemigen engedne át.

Vagy ha at is enged, nagyon csalódik majd bennem, és hallgathatom majd életem végéig hogy ott hagytam az iskolát.

Mit tennetek a helyemben? Mit kellene csinálnom? Birjam ki még ezt a 3 évet aztán menjek majd egyetemre? Mar semmi motivaciom, kitűnő voltam, de már nem hatnak meg a rossz jegyek. Már nem érdekel semmi. Nem alszok normálisan sem. Ebben a szakmában 100hogy nem akarok dolgozni, de mi van, ha nem lesz más, ha ez egy plusz lesz?

(Elnézést az ekezetekert, telefonról írtam)


2018. dec. 5. 19:50
 1/1 anonim válasza:
Szia! Olyasfajta indokokkal valthatsz iskolat peldaul: rossz tarsasagba keveredtel vagy esetleg bantanak stb... Viszont en a helyedben arra mennek amit szeretnek nem arra amire apukam szeretne hiszen nem o fogja azt az eletet elni amit te, nem o tanulja azokat a dolgokat amit te! Szerintem ezt o is megertene de en a helyedben oda mennek ahova a szivem huz;)
2018. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!