Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eddig szakács voltam, de már...

Eddig szakács voltam, de már nem bírom, szeretnék váltani. Milyen másik pályára válthatok ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Nem bírja az egészségem, évek óta fáj a hátam, már egy lépcsőn alig bírok felmenni és a stressz miatt is az idegösszeomlás szélén vagyok. Azért kár mert főzni imádok és epég nagy sikereim vannak a szakmában, de ez így nem megy.

Váltanom kell!

A gond, hogy csak egy érettségim van, az egyetemet anno abbahagytam, hogy elkezdhessek főzni, nincs papírom.

Szeretek írni és helyekre eljárni, szeretem ha nem egy 20 nm-es helyen kell eltöltenem a napom és szeretek kommunikálni.

Az újságírói pályán gondolkodtam, de azt mondják, hogy lehetetlen megélni belőle, szívesen csinálnám, de az érdeklődésemen kívül nincs semmim, lehetséges, hogy összejöjjön?

Perszeha van más ötletetek, akkor szívesen meghallgatom.

Előre is köszönöm :)



2018. aug. 19. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár hozzátartozói segítséggel vállalkozásként csinálod és alkalmazottat veszel fel.
2018. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeretsz fozni? Hagyd meg, fozz otthon. Indits internetes okdalt, youtubon csatornat. Ha tenyleg jo vagy benne akkor meg is fogsz elni belole.....
2018. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!