Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha 24 leszek, mire befejezem...

Ha 24 leszek, mire befejezem az alapképzést, elmenjek még mesterre? Vagy ebben a korban már illene befejezni és munkába állni?

Figyelt kérdés
Érettségi után nem mentem egyből egyetemre,hanem egy OKJ-t végeztem,ami elvitt 2 évemet

2018. dec. 12. 03:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell a mesterkėpzės akkor igen. Nem számít az ėletkor.
2018. dec. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Tesóm például elkezdett dolgozni és mellette levelezőn megcsinálta. Mostmár saját cége van.

Én biztos nem megyek, mert szenvedés volt az alapképzés is és fél év alatt egyetlen hírdetést láttam ilyen munkára.

Másik szakirányon viszont gondolkodok, és lehet munka mellett majd belevágok. Pedig a szüleim támogatnának anyagilag a nappalis tagozaton is, de én szeretnék már saját lábon állni, ahogy tesóm tette.

Barátom 30 éves koráig tanult, és 1 év alatt 2x léptették elő.

Szóval ez sokmindentől függ, a lényeg, hogy Te mit akarsz, és mit engedhetsz meg magadnak.


26N

2018. dec. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen kezdtem az MSc-t levelezőn és messze nem én vagyok a legidősebb...


Ha van értelme, és előbbre jutsz vele akkor miért ne

2018. dec. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, már ne menj, túl öreg lennél hozzá és ki fognak nevetni, egyetemet 25 éves korig kell befejezni, pont.
2018. dec. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában akik mesterre mennek nincsenek tanulási nehézségeik tehát megpróbálhatnád munka mellett.
2018. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Nincs olyan hogy illik. Ha van lehetőséged rá és szeretnéd a mestert, akkor csináld. Én 27 évesen végeztem mert 2 mestert csináltam. És akkor mi van? A tudást senki sem veheti el tőled.
2018. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!