Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondta azt a tesitanár,...

Miért mondta azt a tesitanár, hogy nem szereti a lány osztályokat (tanítani)?

Figyelt kérdés
((Középiskola))

2018. dec. 12. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd tőle, a mi tesitanárunknak nem volt baja a lányokkal.
2018. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Mert tapasztalt!
2018. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Hogy érted? Egyébként férfi a tanár.
2018. dec. 12. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg azért, mert tényleg így gondolja. Hogy ez miért van így, arról ő tudna bővebb felvilágosítást adni. Nekem eszembe jut pár indok, de lehet, hogy ő valami egészen más miatt tartózkodik a lányosztályoktól.
2018. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Gyengébbnek gondolhatja őket, akik egy zúzódással felmentetik magukat, akik nem eröltetik meg magukat a jobb eredményért, akik panaszkodnak. Általánosít.


Nem a saját véleényem, én nem így gondolok a lányokra, jómagam is nő vagyok. Csak a tanárok azért nem szeretnek tesin lányokkal dolgozni mert 2 komolyan veszi a tesi, a többi meg vagy megszab egy határt, amit nem lépne át vagy meg se próbálja, azórán drámázik, stb.

2018. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Lehet,hogy sok lány nyafka, nyafogós, nem akarják csinálni a feladatokat, nem annyira aktívak és vesznek részt az órai munkában, olyan lelkesen, mint a fiúk; akik pl imádnak pl mozogni, meg talán ők pl jobban is teljesítenek, meg pl nemtom, lehet, hogy ők szeretnek versengeni is egymással, és akkor nekik nagyobb talán a motiváltságuk a sportra. Mert lehet, hogy pl sok lány olyan , hogy "Most nem akarooom... " meg "Nincs kedveeem"; meg "de miért kell ezt most nekünk, hogy fussunk 15 kört, miben lesz jobb ezzel nekünk?" Meg stb. szal talán a lányok nem lelkesek. Vagy pl nemtom, lehet, hogy vannak, akik kimondottan, kifejezetten feleselnek is. Vagy pl nemtom , mondjuk ha a következő óra töri tz lesz; akkor lehet, hogy mondjuk 20 gyerekből aki aznap bentvan , dolgozik 10, a fele meg a hátsó sorba állt, mint felmentett, és tanul a dolgozatra.
2018. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

2-es vagyok.

Sok lány próbál kikezdeni a tornatanárral ha jóképű, és be is beszélik maguknak, hogy csak azért csináltat bizonyos tornagyakorlatokat, hogy kizárólag az ő -löttyedt- hátsójukat nézze.

Ez a tanár meg szeretné elejét venni a tinihisztiknek és az esetleges tini rágalmaknak.

2018. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Én lány vagyok, de meg tudom érteni..Legalábbis az alapján, hogy a volt osztályomban a lányok 90%-a egy lusta, hisztis valami volt. Amikor a tanár osztályozott egy gyakorlatot és elsőre nem sikerült jól, jófej volt és felajánlotta, hogy még kétszer megpróbálhatják és a 3 nekifutás közül a legjobbat osztályozza, na ilyenkor fel voltak háborodva, hogy jajj perszeeee, majd biztos megcsinálják még vagy 20x a gyakorlatot, hogy leizzadjanak, mint egy ló, biztosss. Ha nem ajánlotta fel, hogy javíthatnak, az volt a baj.

Volt, hogy az udvaron futottunk és elkezdett cseperegni az eső, de tényleg épp csak pár csepp esett, erre egyből óbégatni kezdtek, hogy ők nem hajlandók "zuhogó esőben" futni, meg ha megfáznak (a rájuk esett kb 3 csepp esőtől), az a tanár hibája lesz..

Meg nálunk is volt ilyen, hogy egy férfi tanár helyettesített és biztos azért csináltatott annyi hasizomgyakorlatot pl., mert a s3ggüket akarta nézni, mikor volt felesége is, aki szintén egy tesitanár volt és 35+ évesen különben nézett ki, mint ők 15-18 évesen...

Ja és persze minden órán ment a veszekedés, hogy nem hajlandóak felgumizni a hajukat, mert nem azért fáradoztak reggel annyit a hajvasalással, hogy behullámosodjon..Meg nem veszik ki a fülbevalójukat se, mert akkor elveszik..

Érdekes, a fiúk sose hisztiztek, még akkor se, ha nekik többet kellett csinálni pl. egy gyakorlatból, mint a lányoknak, megamikor náluk szigorúbban is osztályozott a tanár, mint nálunk. Szóval ha tesitanár lennék, én is szívesebben tanítanék fiúkat, mint egy rakás hisztis p**sát.

2018. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
55% kezeltesd magad. Neked hogyan esne, ha ezt mondaná a tanár "nem szeretek fiúkat tanítani". Nálunk soha nem nyávogtak a lányok. Mondjuk ehhez kell egy jó tanár is...nem aki ezzel kezd. Nekem is volt ilyen tanárom, nem tesi, de kijelentette, hogy négyesnél jobb jegyet nem hajlandó adni nőknek, és nem szereti amúgy sem a lány tanítványokat. Megkeseredett ember volt, aki a magánéleti problémáit vetítette rá egy egész nemre.
2018. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nem kell hisztizni, nem én vagyok a tornatanárod!


De majd -esetleg- megérted a hozzászólásokat, ha felső tagozatos leszel.

2018. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!