Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak a lány osztályt...

Miért bántanak a lány osztálytársaim?

Figyelt kérdés

16 éves lany vagyok és mióta középsuliba jarok a lany osztàlytarsaim mondhatni terrorizalnak. Èn erre nem adtam okot 9-ben probaltam nyitni felejük és én azt hittem minden rendben van aztan csak jöttek semmi előzmeny nelkul a pletykak amiket terjesztettek rólam, általában a hatam mögött utalkoznak viszont van hogy nyiltan bantanak kb mindenért én vagyok a hibás. Probalom figyelmem kívül hagyni oket mert amit csinalnak nagyon unintelligens és visszamaradott jellemre utal de sokszor mar nem megy és nem tudom hogyan kellene erre reagalnom. Nem tudom az okàt mi rosszat tehettem az osztalyon kívuli baratnőim sem ertik. Àltalàban suliban csendesebb vagyok, oran probalok aktiv lenni 4,4 az atlagom. Àtlagos külsővel rendelkezem ha szépen feloltozok és kisminkelem magam akar szépnek is mondhatom magam.

Sosem szóltam meg be senkinek és nem kezdtem el bantani oket de nagyon ritkan nalam is elszakad a cerna olyankor megmondom az adott illetőnek a velemenyem szemtől szembe nem ordìtozva.

A fiúkkal viszont jól kijövök ők sohasem sèrtettek mèg meg.



2018. nov. 20. 16:15
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

"A fiúkkal viszont jól kijövök ők sohasem sèrtettek mèg meg."

Nem lehet, hogy ez az ok? Féltékenység/irigység?

2018. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NickPanni válasza:
92%
Azok a lányok akik közösen kipécéznek valakit félnek. Valami olyan lehet benned ami bennük nincs így tudat alatt csinálják ezt veled. Ha tudatos akkor meg rettegnek. Azok akik a középsuliban ilyenek az életben már nem lesznek annyira szerencsések viszont téged erősítenek mert küzdened kell. Annyira talpra esett leszel miattuk hogy lehet meg is köszönöd nekik hogy miattuk lett olyan jó állásod, jó fizetésed és egy olyan pasi aki sosem csalna meg. Azt mondják hamu alatt lapul a tűz.
2018. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak azért mert nem vagy olyan mint ők.

Ne foglalkozz velük, nem érdemes.

2018. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vszeg jó kisugárzásod van, ezáltal sok fiúnak bejössz/kedvelnek.


Erre irigyek gondolom.


Nekem van egy közeli rokonom, akit szintén terrorizáltak a lány osztálytársai, közben sok párkapcsolata volt.


Egyszerűen kelendő volt, ennyi...

2018. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a vzérqrvát verd szájba és leszoknak róla
2018. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!