Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan vagyok kiakadva?

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Az évfolyamtársammal palotást táncoltunk a szalagavatón és az utána lévő bálon, és egyszer sem mondta, hogy örűlt, hogy velem táncolhatott vagy valami ilyesmit, sőt a próbák és táncok után egyből elment mellőlem köszönés nélkül. Semmilyen kapcsolatot vagy ilyesmit nem szeretnék a lánnyal, de mégis rosszúl esik. Fiúként jogos ez az érzés?

2018. dec. 8. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért jobb lett volna ha hazudik? Te mondtad neki hogy örülsz hogy vele táncolhatsz?
2018. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsônek igaza van. Ha te se mondtad, hogy örültél, akkor miért várod el ezt tőle...
2018. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mondtam, hogy jó volt vele táncolni
2018. dec. 8. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető , a mű dolgok sem jók pl ajándékozás oda menni kötelességből protokoll miatt gratulálni tróger fazonokhoz , ünnepélyek amik nem érintenek stb .
2018. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem jogos a kiakadásod.

Gondolom palotást kötelező volt táncolni az évfolyamnak, ez amolyan szükséges rossz. A lány táncpartnered a háta közepére kívánja az egészet. Szerintem nem teged akart megbántani hanem inkább ment a saját dolgára a veled való jópofizás helyett. Mondjuk azt nem hiszem el, hogy a társaságnak nem dobott oda egy sziasztokot.


Rengeteg dolog miatt rohanhat el mellőled. Például megy haza tanulni, diákmunkázik, megy a testvéréért a suliba, barátjával találkozik. Másik véglet az hogy veled is lehet baj (például idegesíti a beszédstílusod...). Nem bántani akarlak csak igyekeztem felvázolni a lehetőségeket.


Megjegyzem anno én se mondtam a palotáspáromnak köszönetet hogy vele táncolhattam és mégse tartom magam bunkónak. Persze én mindig elköszöntem a csoporttól egy sziasztokkal.

2018. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A palotás nem volt kötelező, önként lehetett vállalni és heti 1x 0. órában volt.
2018. dec. 8. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadni nem kell, de jogos, hogy valamilyen szinten rosszul esett, hogy mikor te mondtad, hogy jó volt vele táncolni, nem eresztett meg egy "veled is"-t. Udvariatlan, figyelmetlen volt a lány. Sok ilyen ember van. Lépj túl rajta, gondolj arra, milyen örömmel mennek majd el a rokonaid a szalagavatóra, ez a lényeg.
2018. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, így belegondolva, kicsit túl gondoltam a dolgot és rosszúl reagáltam le magamban.
2018. dec. 8. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!