Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amúgy az ilyenek hogy kapcsoló...

Amúgy az ilyenek hogy kapcsolódnak a biológia órához?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy le kellet írnunk papira hogy milyen tulajdonságok (személyiség) fognak meg a leendő párunkban (remélem jól fogalmaztam meg)9.ikben is volt ilyen csak akkor szóban kérdeztek meg minket most 12.ikbe járok.Azt hittem hogy a biológiához a vörösvérsejtek stb tartoznak.Ilyenről ezelőtt általános iskolában erkölcstanon volt szó meg talán osztályfőnöki órán.18/f
2018. dec. 27. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
szerinted? a párkapcsolat nem a biológia része?
2018. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,esetleg ha az érzelmek által produkált testi tünetekről lenne szó.
2018. dec. 27. 23:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Etológia és pszichológia.
2018. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel erkölcstanotok nincs, és a téma ehhez áll a legközelebb, így ide rakták be. Vagy csak olyan a tanárod mint az én magyar tanárom. Érdeklődő, és gondolkodásra késztető. Mi magyaron (irodalmon) gyakran csinálunk hasonlót.
2018. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem szerettem az ilyen kérdéseket.
2018. dec. 28. 00:30
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Én se bírnám, hs ilyeneket kérdezgetnének tőlem....


Norm hiszem, hogy ez benne lenne a tantervetekben, inkább csak a tanár erőlteti

2018. dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy én nem akarok kapcsolatot ő meg azt mondta hogy "De" meg hogy mindenki írt így írjak én is.Gondolom ha a többi a sínekre fekszik feküdjek rá én is.
2018. dec. 28. 01:08
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem elég hülye feladat. Ha te nem akarsz akkor minek erőlteti. Én se akarok és másnak semmi köze ahhoz, hogy te milyen kapcsolatot szeretnél vagy szeretnél e. Ennyi idősen amúgy is el tudja mindenki dönteni, nem kell ezt számonkérni. Persze ha valaki el akarja mondani nyugodtan, de felesleges mindenkitől megkérdezni, főleg olyantól aki nem akarja megosztani ezt mással.

18/L

2018. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hulladék ez az iskola hulladék ott dolgozókkal.Egy kettő kivétel persze.
2018. dec. 28. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem tartozik bele a biológiába, valószínűleg csak a tanár akarja egy kicsit feldobni az unalmas tananyagot. Szerintem nem kell ezen kiakadni, én sem örültem volna, de elintéztem volna annyival, hogy nem szeretnék erre választ adni. Nem a tananyag része és ez van annyira magánéleti kérdés, hogy ne legyél köteles válaszolni.
2018. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!