Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen mentális problémái...

Milyen mentális problémái lehetnek egy ilyen embernek?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz szóval köszönöm annak aki elolvassa . Egy fiú osztálytársamról van szó , akit nagyon szeretek :(... Kezdem az elején ... 19 êves vagyok ő 21 , egy osztályban vagyunk . Év elején megfogott benne valami , a mosolya és a szeme vagy nem is tudom úgy minden tetszik rajta . Sokat viccelődik , szinte mindenkivel , poénos ember , nevetnek is a viccein . Elkezdtem felé közeledni , amit ő látszólag jól fogadott sokat beszélgettem(tünk)egymással ... Az utóbbi 2 hónapban gyökeresen megváltozott . Az első dolog ami nagyon meglepett , hogy egy bálra bekelett fizetni mindenkinek 2 ezer ft-ot , mindenki befizette csak ő nem . Az igazgató bejött és szép emberi stílusban megkérte hogy fizesse be azt a kis pénzt azt mondta (legyen most Viktor) Viktor hogy , nem fog beadni semmilyen pénzt egy élősködő ge*i zsidónak ... Mindenkit meglepett ez a dolog , az igazgató majdnem ki rúgta ezért de az osztályfőnök beszélt vele hogy ne tegye mert egyébként nagyon jó tanuló , és kitűnik a szakmai képességeivel . Így nem rúgták ki végül . Mondta Viktor osztályfőnökünknek , hogy mi a fa*ért állt ki melettem majd hazament . Én nagyon sajnálom hogy így megváltozott , és szeretnék is neki segíteni mert szeretem ezt az embert nagyon :( ... Találkoztam egyik barátjával és megkérdeztem tőle hogy mitől van ez a változás ... Elmondta hogy ő minden barátjával megszakított minden kapcsolatot , és őt is letíltotta pedig 7 éve barátok . Nem tudom mit gondoljak erről ... Ez megy már 2 hónapja órán semmit sem szól csak ül magában . Szünet előtt , az osztály "menője" aki 2 hete jött át hozzánk ,megszivatta Viktort azzal hogy ragasztót tett a székére és beleragadt ... Nem szólt semmit csak ült , mikor ez a menőmanó épp jött be az ajtón Viktor tiszta erőböl hasbarúgta , majd leköpte , majd fogta magát és hazament én pedig utánamentem , és beszélgettünk megkérdeztem tőle mi történt hogy így viselkedik azt mondta semmi , nem bírtam magamba tartani az érzéseim és megöleltem , elmondtam mennyire fontos nekem ő valójában és hogy szeretem . Erre csak annyit mondott hogy ne ölelgess mert lerohad a húsod ... Karácsonykor írtam neki hogy boldog karácsonyt , mondta hogy köszi . Miért mitől változhatott ennyire meg ? :(

2018. dec. 28. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem megváltozott csak nem bírta visszafogni magát.Az emberek maszkot hordanak,ne legyél naiv.
2018. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Simán lehet egyszerű depresszió is, csak mostanában vett mélyrepülést. A "lerohad a húsod" jól érzékelteti, hogy undorodik saját magától, gyakori jelenség.

Előre küldöm, hogy ha nem akarja Te nem tudod megmenteni. Láttam már embereket tönkremenni abban, hogy mindenüket (lelkileg) beletették, hogy valakin segíthessenek.

Egyébként a világtól is undorodik, az érdek motiváltságtól.

2018. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez eléggé szomorú történet
2018. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván súlyos bajok vannak otthon a családban. Rendezett családi háttér mellett nem alakul ki ilyen fokú agresszivitás. Valaki őt is bántja, valószínűleg az apja.


Offtopik: légy szíves, az írásjelek ELÉ ne tegyél szóközt, csak utánuk.

2018. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Nekem erről a Beszélnünk kell Kevinről című film ugrott be.

Mintha dacolna, hogy önmagát (és nagy valószínűséggel édesanyját) büntesse. Őt ne szeresse senki se, mert ő "velejéig rohadt". Aki ilyet csinál az más nem is lehet. - szerinte.

Én akkor voltam ilyen lelki állapotban, amikor anyámra haragudtam, de nagyon. Valójában a saját tehetetlenségem és szégyenérzetem(!) volt a harag forrása.

Szerencsére anyám leszidott érte a sárga földig, még pofon is vágott. Lehet neki is erre lenne szüksége, bár ki tudja.

2018. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

"Rendezett családi háttér mellett nem alakul ki ilyen fokú agresszivitás."


Dehogynem.

2018. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A mentális betegség nem diszkriminál lehet akár milyen a családi háttér az nem befolyásolja azt ha valakinek mentális baja van. Lehet a legboldogabbnak tűnő ember is depressziós. Szerintem itt komoly baj van.
2018. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!