Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit keres tömény szesz sokadik...

Mit keres tömény szesz sokadik alkalommal egy iskola tanári szemetesében? Kép

Figyelt kérdés

A kérdésben minden benne van. A kép egy iskola tanári szobájának szemeteséről készült, ahova diák, pláne idegen ember az utcáról be nem mehet.

Vagyis aki kidobja az bejáratos oda (=tanár).


kép

[link]



Sokadik alkalommal fordul elő és van több tanár itt akinek szokott „érdekes“ szaga lenni. Persze csakis munka és tanítási időről v an szó (egyéb időben nincs is itt senki)


Ez hogy történhet meg következmény nélkül sokadik alkalommal egy iskolában?


Nekem volt olyan munkahelyem ahol random szondáztatás volt sokszor és akinél 1x is jelzett a szonda az azonnal ott helyben repült. Nem volt pardon nem volt „na jó most az egyszer... „ nem, azonnal repült.


Ha itt is ez lenne....


2019. jan. 11. 12:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyit írnék, hogy ez nemcsak ma van így, hanem mondjuk a most 30 éves lányom gimnáziumi matektanára állandóan be volt ba.szva órákon. Ezt ő mesélte (mármint a lányom). Mégsem rúgták ki. Pedig akkor még nem volt ekkora tanárhiány. Ők nem szóltak (a diákok), a tantestület, és az igazgató is tudott róla, mert szerintem az ilyet lehetetlen nem észrevenni, mégsem rúgták ki. Érdekes. Nem? Ezek szerint tizen-akárhány éve is voltak ilyen piás tanárok.
2019. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez red label, erre tanári fizetésből is telik, és kellően szar ahhoz, hogy csak az alkoholisták fogyasszák. Nekem is volt egy osztályfőnököm, még 5.-ben, akiről a szüleim mondták, hogy be volt rúgva évzárón, akkor nekem még nem tűnt fel az ilyesmi.
2019. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Egyrészt a házirend a diákokra vonatkozik, nem a dolgozókra, rájuk a Közalkalmazotti Törvény érvényes. Másrészt a pedagógus a munkaidejében nem ihat, az önmagában semmit nem jelent, hogy alkoholos üveg van a szemetesben, mert a munkaidő után annyit iszik a kollégákkal, amennyit nem szégyell. Harmadrészt, mivel te bejáratos vagy a tanáriba, ott dolgozol, jelezd a munkahelyi vezetőnek, hogy rendszeresen ezt tapasztalod. Ha elviselhetetlenül piszkálja a csőrödet, akkor a tankerület vagy szakképzési centrum vezetőjének is jelezhetsz.
2019. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Egyrészt a házirend a diákokra vonatkozik, "


Nem nem!! ne magyarázzunk hülyeséget.


Idézet a házirendből jelen házirend az intézmény minden tanulójára alkalmazottjára..... " nem folytatom.


minden alkalmazott tanár konyhás néni igazgató mindenki.

2019. jan. 11. 13:13
 15/21 A kérdező kommentje:

", mert a munkaidő után annyit iszik a kollégákkal, "


ez megint félreduma és inkorrekt.A vonatkozó jogszabály is a munkahaelyen TÖRTÉNŐ alkoholfogyasztást említi nem véletlenül!


Az alkalmazott a munkahelyén sem munkaidőben sem azon kívül nem fogyaszthat alkoholt és nem lehet ittas állapotban. Senkit se érdekel hogy munkaidő van vagy sem..

Hát akkor ha én 10kor kezdek bemehetek 8ra már és ott padlóra iszom magam 10ig mondván még nem vagyok munkaidőben?


Nonszensz. Baromságot ne beszéljünk.

2019. jan. 11. 13:17
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Kisegérből elefántot...
2019. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Andizsuzsi ***** válasza:
51%

Térjünk csak vissza a kérdésemhez. Ki vagy te a történetben és miért nem a megfelelő helyen jelzed a problémádat? Értem én, hogy bosszant, de ez a világnak kikiabálom névtelenül semmire sem jó köpködés a munkahelyedre eléggé visszataszító. Megvannak a szolgálati utak, használd.

(A jogszabály azt írja elő, hogy munkavégzésre alkalmas állapotban kell a munkahelyen megjelenni. Nyilván munkaidő előtt nem ihatsz, hiszen nem leszel a megfelelő állapotban.) De ki a kutyát érdekel, ha a kollégák isznak egyet, mielőtt hazaindulnak? Amúgy ha valaki a munkahelyén zugiszik, akkor a legritkább esetben dobálja az üveget és a poharat a szemetesbe. Amúgy mi is tartottunk a múlt héten csapatépítő összejövést, és igen, pezsgőt is ittunk az újév örömére. Vajon ki mire következtet a szemetesben talált pezsgősüvegből?

2019. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Üdv "kedves" alapítványi iskolás kérdező!


Ha te vagy az iskola egyik vezetője akkor elrendelhetsz egy vizsgálatot és szondáztathatsz megfelelő jogi keretek között.


Ha csak egy egyszerű szemlélő vagy (hol tanár, hol diák, hol nem pedagógus alkalmazott esetleg szülő) akkor jelentheted a vezetőségnek és az ő hatásköre a további lépés. Természetesen ezzel a lépéssel neked jogod van egyetérteni és nem egyetérteni.


Javaslom keress magadnak egy normális iskolát!


OFF: Már tudom az IP címed. :)

2019. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Elég profin el lett helyezve ahhoz, hogy tudjuk, hogy kamu a kérdés. Reméljük, jól szórakoztál te is.
2019. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy csak a kérdés miatt vettél egy piát, vagy amúgy is ilyen vackokat iszol, aztán itt nyarvogsz, hogy nem tudsz megélni?
2019. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!