Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályom utál, de én...

Az osztályom utál, de én szeretem a tanárokat. Sulit váltsak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval az osztálytársaim nem bírnak, de én nagyon szeretem az iskolám. Már több internetes zaklatás áldozata voltam ahol az osztálytársaim voltak a bántalmazók. Volt kettő lány akivel nagyon jóban voltunk de az utóbbi napokban velük sem felhőtlen a kapcsolatom. A tanáraimat nagyon szeretem és a szak is megfelelő. Ha iskolát szeretnék váltani akkor a szüleim csak a városunkban engednék meg, de itt nincs olyan suli ami nekem kellene. Ahova én mennék az Pesten van. Kérlek segítsetek! Ti mit tennétek?
2019. jan. 17. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

miket tettek pontosan az osztálytársaid?

és miért utálnak ennyire?

2019. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én tudok itt pesten egy jó sulit gyere ide :P

Hozzáteszem nem sokat jártam oda de kedvesek voltak mikor én voltam. Igaz a szüleid helyébe én se engednélek hogy itt aludj idegenekkel egyedül pesten meg rossz társaságba keveredj :/ Viszont sajnálom hogy ott bántanak. Arrafelé nem tetszik egyik se?

2019. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1.: A másik suliban miért nem bántanak majd szerinted?

2.: Itt miért bántanak?

3.: A pesti suliba hogy jutnál be? Buszozás, napi 4 óra? kolesz?

2019. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hisznek nekem (fogalmam sincs mi miatt) és pletykálnak rólam. Inkább lelki okai vannak, ami miatt elvagyok keseredve :(
2019. jan. 17. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem kérdező, nekem is rengeteg lelki bajom van.. Amm... Írok egy privátot.
2019. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az a gond hogy a srác aki bejön az odajár a suliba és megszakadna a szívem ha nem láthatnám többé):
2019. jan. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!