Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha utál az...

Mit csináljak ha utál az osztályom?

Figyelt kérdés
Az előző iskolámból eljöttem mert rosszabb volt a helyzet. Első hónapban beilleszkedtem. Legalábbis azt hittem. Aztán elkezdtőtek a beszólogatások stb. Nyilvánosan aláznak meg. Nagyon nem tudom mit csináljak nem akarok iskolát váltani újra mert ide is nehéz volt beilleszkedni. Meg ugye 8.os vagyok és már csak pár hónap de ez a pár hónap rémálom lesz velük szerintem.
2018. okt. 18. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Átérzem. Én hasonló cipőben jártam. És most 27 évesen nem sok szép emlékkel gondolok vissza az iskolába. Még tudsz váltani- de akkor most kell. Központi előtt.
2018. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálam is, még mindig rosszul érzem magam ha rá gondolok, és igy visszagondolva azonnal el kellett volna mennem onnan, csak nekem nem volt lehetőségem.

Lehet nem lennék ilyen önbizalomhiányos még most is.

Szerintem a váltás jó ötlet, nem éri meg szenvedni mások hülyesége miatt.. 8. osztály ide vagy oda.. másik iskolából is ugyanugy felvesznek középiskolába ha jók a jegyeid. Ja és nem mindenhol prszt mindenki.

2018. okt. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!