Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon miért utál az egész...

Vajon miért utál az egész osztályom?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.es és ugye új osztály, és utál az osztályom, akármit teszek az a baj, van pár barátom is, de a többiek utálnak, maradjak itt vagy iratkozzak át másik suliba?


Ui.: ráadásul nem is vagyok az az egoista, mindenkinek beszólok típus



2018. ápr. 11. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Kicsit mesélj mit csináltál és mik a jelei annak hogy utalnak?
2018. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
"ráadásul nem is vagyok az az egoista, mindenkinek beszólok típus" - ezért.
2018. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy, hogy miért utálhatnak. Valami kiváltó ok mindig van. Vagy túl csendes vagy, esetleg 'nyomi' vagy pedig túl szép, menő.
2018. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pont, hogy szép, kedves és okos vagy, és ezért utálnak.

Sok törpe kivágja az óriást. :/

2018. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet karmikus eredete is, hogy ellenszenveznek, nem rokonszenveznek veled; de nem tutkó, ez is csak egy opció szerintem, egy lehetséges opció, hogy akár előző életetekben elkövethettél ellenük valamit, de ez nem biztos; meg amúgy nemtom , mennyire lehetett nagy kaliberű, ha karmikus eredetű, ami ugye kiegyenlítődésre törekszik, meg még tanít is; de lehet, hogy totál nem karmikus; de lehet, hogy valamivel kilógsz a sorból, totál eltérsz a többiektől , az átlagtól, szembetűnően másfajta ember vagy mint ők. Vagy túl beszédes, vagy nagyszájú, vagy túl csöndes, filozofikus, akár magánakvaló, meg érzelmekkel és saját stílusával, ízlésével foglalkozó, nem pedig a divattal. Igen, akár azzal is lóghatsz ki, hogy túl jószívű, túl érzékeny, vagy túl empatikus vagy; vagy nem pl az általuk preferált divatzenéért vagy oda; vagy túl jó tanuló vagy/ jól néz ki a genetikád, és ezért irigyek rád, vagy tanárok kedvencének tartanak, vagy túl gazdag vagy, vagy túl szegényesen öltözködsz, mert nem telik többre, mert a szüleid ennyit engedhetnek meg; esetleg már túlzottan egyedi a hajad; vagy nem sminkelsz vagy túl sokat; vagy kirívóan nézel ki, vagy túl egyszerűen, átlagosan, mint a srác/lány a szomszédból. Meg hát pl látják, hogy te nem feltétlenül azonosulsz a 'tömeg' véleményével, ami az 'általánosan elvárt'; tehát amit szerintük mindenkinek kéne vallania, pl akár egy adott zene-együttessel kapcsolatban; vagy pl te bírsz egy tanárt, akit ők nem bírnak; vagy túl sokat jelentkezel órán, vagy látják rajtad, hogy nem vagy társaságiember, és ez zavarja őket; vagy akár a másik véglet, hogy túl beképzeltnek tartanak. Sokminden lehet.
2018. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*vagy lehet, hogy pl flegma az arckifejezése, van , aki nem veszi észre.Vagy pl mindig tükröződik az arcodon, ha valakit nem bírsz, és 'felégeted a szemeddel' a másik illetőt, és lehet, hogy ezt egyvalaki, akivel nem szimpatizálsz, kiszúrta, és megosztotta a többiekkel, akik ezek után el kezdtek kinézni maguk közül.
2018. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(*az jutott eszembe, hogy ha esetleg fiú vagy,- lehet, ezt még nem írtam,- lehet az is a bajuk, hogy "páwa" vagy, vagy pont az, hogy nem vagy az. Szóval bármi vagy, ami nem a tömeg; ami nem elterjedt adott közegben, azt elítélik.)
2018. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!