Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti szerintetek a tanárom...

Ti szerintetek a tanárom elenged a versenyre?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy töriről van szó. Töriből szinte én vagyok az oszályelső, meg engem érdekel a legjobban és én vagyok a legaktívabb.

Még év elején mondta, hogy ha lesz ilyen töri verseny akkor szólni fog nekem, én meg erre mondtam hogy rendben. Csak attól félek hogy nem bízik meg bennnem, mert két témazárom is éppen hogy csak 5-ös lett, ezért vagyok eljeseredve. Pedig ez a tantárgyhoz érték a legjobban és hát imádom.



2019. jan. 22. 15:22
 1/9 Thispain ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan.
2019. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg félévkor is mondta, hogy egyértelműen 5-ös vagyok, nagyon aktív, szóval megdicsért. De attól félek hogy nem enged ell.
2019. jan. 22. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pfff...volt egy osztálytársam, aki egyszer szó szerint elbőgte magát mert egy röpije 5-ös alá lett. Rá emlékeztetsz. Ne legyél már te is ennyire paranoid android. :D
2019. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó csak izgulok, mert még nem volt tanulmányi versenyem (hittan versenyen már voltam).
2019. jan. 22. 15:55
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
14%

"Meg félévkor is mondta"


Még nincs vége a félévnek.

2019. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Mondd neki, hogy szeretnék ilyen versenyre készülni, meg kérj tőle anyagot is, mert itt azért kicsit többre kíváncsiak, mint a tanagyag.
2019. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

""Meg félévkor is mondta"



Még nincs vége a félévnek."


De már lezárt minket.

2019. jan. 22. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem kell, hogy elengedjen, nincs az engedélyéhez kötve, hogy jelentkezz egy töriversenyre. Más kérdés, hogy nyilván az iskola/a tanár dolga pl. megszervezni a házi fordulót (ha van), meg elképzelhető, hogy ha nem akar, nem fog külön foglalkozni veled ingyen, a szabadidejében, de szerintem ennél lelkiismeretesebb a tanárod. Én is versenyeztem anno töriből, és nekem is voltak kicsi gyengébben sikerül dolgozataim, de ezek nem voltak összefüggésben, gondolom azt gondolta a tanárom, hogy az adott téma kevésbé érdekel, mint a verseny témája, de az is lehet, hogy marhára nem foglalkozott vele, hogy vesztettem 2 pontot egy témazárón, lehet, hogy a te tanárodat sem érdekli.
2019. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos elenged, csak lehet azért nem szólt, mert kiment a fejéből a dolog, legalábbis nálunk a tanárok most a félévzárás miatt nagyon szét vannak esve :D

Egyébként én is jártam töriversenyre és volt, hogy csapattal és a csapatomból két lány 4-es volt töriből, de attól még simán jöhettek versenyre, mert a tanár tudta, hogy érdekli őket.

Úgyhogy szerintem ne aggódj!

2019. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!