Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szakgimnáziumban tizedikben...

Szakgimnáziumban tizedikben 3,6 átlag rossz?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindenképp javítani évvégére pár tantárgyból. Mostanában sajnos nem nagyon érdekelt ez, és már bánom. :/

2019. jan. 22. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
És nagyon sokféle órám van, és az óraszám is magas és belefáradtam mostanában a kb minden napi dolgozatokba... :/
2019. jan. 22. 17:37
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Tizedikben mindenkinek romlik az átlaga mindenből. Legalábbis nálunk romlott. Ilyenkor még nem kell rágörcsölni, senkit nem édekel, csak figyelj arra, hogy ne maradj le túlságosan és ha tudsz, akkor javíts.
2019. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden tantárgy utolsó 2 éve számít. Ha jól meghúzod az érettségit azok se.

Én kettes voltam majdnem mindenből angolt kivéve (mert azt már korábban belém verték), mégis 80-90% érettségiket írtam, így felvettek jó egyetemre.


Azt mondom hogy mindig törekedj a legjobbra. De ennyi nem a világ vége.

2019. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2019. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nincs vele semmi gond.
2019. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen a legjobb, de nem is olyan rossz. Nem kell minden tárgyból ötöst kapnod, de arra figyelj, hogy az érettségi tárgyakból minél jobb jegyeid legyenek (ha szeretnél egyetemre menni).
2019. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
49%
Nem jó, de nem is tragikus.
2019. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!