Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemeken mennyire vannak...

Egyetemeken mennyire vannak rockerek?

Figyelt kérdés
Nem kell feltétlen az öltözködésén látszódnia, csak simán a rock/metál zenét preferálja, az elektronikus, pop stb. zenék helyett. Vagy nagyon kilógnék a sorból?

2019. jan. 22. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Néhányat ismerek, de attól meg lehetnek, ensem ismerek mindnekit. Középsuliban azért joval többet ilyen ismerősöm volt.
2019. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Mert csak ez alapján tudsz ismerkedni?

Az egyetem is csak egy suli, egy közösség, oda is járnak mindenféle zenei stílust kedvelők, nem kizáró ok hogy valaki rocker tudtommal.

2019. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Ja és tudtommal tanulni mész oda, nem? :D Nem úgy kell mindenkihez odaállítani, hogy hé te szereted a metált? nem? Akkor pá. XD
2019. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ott ez már senkit nem érdekel, ez nem a gimi.
2019. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
94%
Ugyanannyira mint bárhol máshol. Én egy csomót találtam a koliban. De ha nincsenek is épp a te évfolyamodon vagy szakodon, hidd el, egyetemen már senkit sem érdekel hogy mit hallgatsz meg hogy hogy nézel ki.
2019. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

A mi szakunkon (skandinavisztika) konkrétan elég sokan, fiúk is, lányok is, holott az átlag korosztály 20-25 közti, nem 17-18.

Igazából senki nem foglalkozik a másikkal annyira se, mint középiskolában, illetve tényleg mindenféle "alak" akad a legtöbb szakon, nem nagyon tudnál kilógni.

2019. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van 3 metálos ismerősöm és ennyi. De tényleg nem érdekel senkit. Vannak olyan barátaim is akik nem metálosak. Igazából nem ez számít
2019. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára akad, de mint előttem is írták, senkit nem érdekel, ki mit hallgat. Ne csak erre építsd az ismerkedést! Ha csak icipicit is nyitott vagy az emberekre, hip-hop találsz barátokat. :)
2019. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :)
2019. jan. 22. 23:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a tapasztalatom, hogy többen vannak, mint középiskolában, de általában öltözködésen nem látszik. Én is nagyon szeretem a stílust mégse viselek ilyen felvarrós bandás dolgokat, se acélbetés bakancsot stb.
2019. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!