Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A rockerek miben többek másoknál?

A rockerek miben többek másoknál?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban van két ilyen lány. (15 évesek vagyunk) Miattuk teszem fel a kérdést. Meggyőződésük, hogy ők mindenkinél jobbak, pedig sem a jegyeik sem más dolgok nem ezt igazolják. Most én lettem a kedvenc témájuk. Elnézést, hogy hosszú lesz, ki kell írnom magamból! Hallottam, hogy "tucat ribinek" meg "ostoba szőkének" neveznek. Szerintük én egész nap a külsőmmel foglalkozom és csak a pasikon meg a divaton jár az eszem. Nem tudom ezt honnan vették! Nem festem magam és még a körmömet sem lakkozom. A hajam sem szőke, csak szőke melír van benne. Ők szerintem jóval többet pepecselnek magukkal reggelente, amíg elkészítik a fekete gyászkeretet a szemük köré és felaggatják magukra az összes vad ékszert, ami "egyedivé" teszi őket. Nagyra vannak azzal, hogy szünetben olvasnak, míg mi a barátnőimmel beszélgetünk. Szerintük mi olvasni sem tudunk. Én is szeretek olvasni, csak nem az iskolában csinálom, mert nekem rossz, ha csak 10 percet olvashatok egyszerre, és amúgy is, a suliban inkább a barátnőimmel szeretnék lenni. Amúgy meg ez a kettő mindig csak vámpíros könyveket olvas és csak arról tudnak beszélni, meg a vad zenékről. (Természetesen az Alkonyatot utálják, mert az is a "tucat ribik" kedvence). Nem nagyképűségből, de én többféle műfajt is kedvelek, csak nem hangoztatom, hogy bezzeg én olvasok. Év elején az egyikük mellett ültem és próbáltam barátkozni vele, csak meguntam, hogy mindig ugyanazokat a témákat ismételgeti. Elkezdtem más lányokkal beszélgetni, akik most a barátnőim, és ők sem tudnak nagyon kapcsolatot teremteni ezzel a két rocker csajjal. Voltak, aki megkérdezték őket, hogy mi miért nem vagyunk már olyan jó barátnők, mint év elején? ÉS akkor elhordtak mindennek engem, hogy én mekkora sík szőke vagyok, meg az osztályt, hogy kiközösíti őket, mert ők értelmesebbek nálunk és nem találják velünk a közös hangot. Ők közösítik ki magukat! Ha ennyire különbek, miért nem járnak már most egyetemre, komolyan?
2017. máj. 12. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Abban, hogy jó zenét hallgatnak :) Nem ilyen nyálas fosokat :D
2017. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat azert ez az altalanositas eleg rossz.. Egy normalis rocker (de meg csak nem is kell rockernak lenni hozza) nem tartja magat tobbre masoknal.. Szoval nem kell minden rocker ilyennek elhordani.. Mert minden stilusban vannak ilyen emberek. Tehat ez nem azert van mert "uhh minden rocker nagykepu meg felsobbrendu es stb.. Stb.."

Ok ketten csak szimplan most elik a "tini vagyok es mar nagylany es tiszteljetek mert akkor meno leszek korszakukat.. Egyszeruen nem kell veluk foglalkozni ... Persze.. Johet a "konnyu mondani duma" de az en osztalyomban is hasonlo a helyzet.. Annyi kulonbseggel hogy itt a "meno muvelt leany" pont egy tipikus hip-hop-os tucatlany (nem a stilussal van bajom) en meg vagyok a rocker :D eleinte en is mindig felkaptam rajta a vizet meg folyton joban akartam veluk lenni mert magamat okoltam h jajj szegenyek hogy kitaszitjuk.. De mar rajottem hogy nem az en dolgom megvaltani a vilagot.. Eselyt adtam h csatlakozzanak a kozossegbe, de ha ok ennyire harcolnak amellett hogy ok tul muveltek hozzank hat legyen..

Tavaly is volt egy lany aki ezt mondogatta.. Neki pl egy ev kellett amikor mar senki nem foglalkozott vele es rajott hogy nem is olyan rossz az osztaly

16\L (rocker)

2017. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted ők általánosítanak mindenkit, mert nem rockerek, miközben te a rockereket általánosítod két gyerek miatt.
2017. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezekkel a lányokkal nem a rockerség a baj, hanem az, hogy viszonylag kevés agysejt van a fejükben. Mondjuk a tiedben se lehet sok, ha rockerség számlájára írod mások hülyeségét.
2017. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
26%
Semmivel. Legtöbbjük szereti azt hinni, hogy igen, mert szerintük csak az lehet jóízlésű aki rockot hallgat, de ugyanolyan ostobák vagy értelmesek mint akárki más. Ezt az osztálytársaid nem tudják.
2017. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, legyél jó és rendes, ne beszélj csúnyán senkiről, és ne gúnyolj ki senkit. Ha mégis téged szidnak, hát tudják meg, hogy olyat szidnak ok nélkül, aki soha sem szidná őket!! Szidnak olyan dolgokért, amikért akárki mást is szidhatnának! Hát tudják meg, hogy mégis azt szidják, aki soha nem tett semmi rosszat ellenük, és aki nem érdemli meg!
2017. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pptomi ***** válasza:
49%

Én is szeretem a rockot, de nem tesz különbbé másoktól, mivel ez csak egy zenei ízlés.

Ti meg csak szimplán tinik vagytok még, a szokásos ki ha én nem felfogással. Majd kinövitek.

Nem mindegy, hogy valaki különb másoktól, vagy különc. Ők különcök, Te és a barátnőid átlagosak. Se több, se kevesebb.

2017. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És sajnos hajlamosak azt is különcnek titulálni, aki csak nem akar gonoszkodni, szitkozódni, egymás ok nélküli bántalmazásába beszállni. hatalmas bűn egy ártatlan ember bántalmazása, amennyiben az éveken ár tart, és tönkreteszi az ember életét, még a gyilkosságnál is rosszabb! De még ennél is nagyobb bűn egy ártatlan embert szándékosan belevinni a rosszba, egy jólelkű embert kegyetlenné és gonosszá tenni!
2017. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!