Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti középiskolában inkább 1...

Ti középiskolában inkább 1 vagy több napos osztály kirándulásra mentetek? Ki lett a kísérőtanár? Hogy választottátok ki?

Figyelt kérdés
És hova mentetek?

2019. jan. 27. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Többnaposra mentünk, osztályfőnök volt a kísérőtanár. Jó lett volna nem elmenni nekem, mert nem volt jó az osztály.
2019. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Kettő, illetve háromnapos szokott lenni "évközben", a szalagavató évében pedig ötnapos. Az osztályfőnök egy hozzá közelálló, számára és az osztály számára is szimpatikus másik tanárt szokott felkérni az iskolából arra, hogy tartson velünk.


Általában különleges, szép vidéki kisvárosokba utaztunk.

2019. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
2 naposra, de én csak egyszer mentem el, mert nem tudtam aludni egy percet sem a többiek miatt, ráadásul nagyon unalmas is volt.
2019. jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
3 napos, érettségi ideje alatt. Szavazáss döntöttük el a 2.tanár személyét, az 1.mindig az osztályfőnök tanár. Mi is ilyenkor szép helyekre megyünk, fürdünk, játsszunk (buborékfoci, Cyberjumb) és szokott lenni vslami múzeum meg ilyenek, a vonatjegy miatt, de az is érdekes(Body kiállítás). Túrázni is szoktunk, de aztinkább szünetben, az osztálytúrán ami ált. 4-5 napos.
2019. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!