Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Külföldi 4 napos osztálykiránd...

Külföldi 4 napos osztálykirándulás. Nagyon gáz lesz ha nem megyek?

Figyelt kérdés

Sajnos az osztályommal nem a túl jó a kapcsolatom. Ehhez sok minden közre játszik..főleg az, hogy mentális beteg vagyok és nem igazán tudok kialakítani emberi kapcsolatokat (azt, hogy beteg vagyok nem tudják). Októberben megyünk osztálykirándulásra, ha nem megyek, 2 napot másik osztállyal kell töltenem ami nem lenne akkora probléma. Sosem szerettem osztálykirándulásra menni, de mindig rávettem magam, hogy ne tűnjek ki, de indulás előtti nap csak sírni tudtam. Az utolsó kiránduláson már esténként is sírtam (sátoros kirándulás volt és egyedül aludtam egy 2 személyesbe, mert senki se fogadott be magához). A nyári szünet utolsó hetében alig tudtam aludni mert azon kattogott az agyam, hogy mi lesz velem októberbe. Ma tudtam meg, hogy le lehet mondani.

Szerintetek lemondjam vagy még mindezek ellenére is menjek?

Nem szeretném, ha a tanár osztályfőnöki "üléseket" tartana, hogy miért nem megyek velük. 16/l



2017. szept. 1. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mentálisan beteg vagy, azzal valószínűleg az osztályfőnököd is tisztában van és meg fogja érteni, hogy nem mész.
2017. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok menni. Semmi kedvem anyukámmal olyan dologért kidobatni pénzt, amit nem élvezek.

Szóval mondd csak le.

2017. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!