Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3 napos (ottalvós) osztálykirá...

3 napos (ottalvós) osztálykirándulás lesz. Miket játtszunk? És valami ötlet, amikkel meg lehet viccelni a szobatársakat?

Figyelt kérdés
Egy kis ház ketté lesz osztva, így egy szobában négyen leszünk, csak lányok, és néhányszor majd a szomszéd lányok is átjönnek. Eddig ezekre a játékokra gondoltam: activity, felelsz vagy mersz, kártyajáték. Lesz esti fürdés (úszás) is, szóval vízi játékokat is szívesen fogadunk. Plusz, ha van valami ötlet, hogy hogyan lehetne megviccelni a másikat, annak rettentően örülnék. Sajnos a másik ébresztőórájának elnyomkodása tabu. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. máj. 27. 13:55
 1/4 anonim válasza:
Vetkőzős mersz vagy mersz. Ha nem teljesíti akkor vetkőzik. Ja és úgy vicceld meg a lányokat hogy amikor fürdenek nyissál be hozzájuk. :3
2016. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszi. :D Arra gondoltam még, hogy tejszínhab kézbe, csiki az arcra... De a tejszínhab fújásának hangjára nem ébrednek fel? :D Várok még ötleteket :)
2016. máj. 27. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek vagytok, de

- twister, Tabu (majdnem Act.), 18-as Act., esetleg stratégiai játék (Catan, Monopoly)

- csukott szemmel, a "rosszabbik" kézzel történő sminkelés (nekünk ebbe 2-3 fiú is belement :D )

- vízi játékok labdázás, víz alatt kell ezt-azt megkeresni


Mi szellemet idéztünk, bekentük a kilincset, álmunkban egymást ezzel-azzal, tejszínhabot nyomtunk a másik tenyerére, és elkezdtük valamijét piszkálni (homlok). Azért itt figyeltünk, hogy könnyen kimosható legyen a cucc, és akinek pl. hosszú haja volt, azt mással szívattuk.

2016. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D szerintem éjszaka néhány felfújt lufit rákötök madzaggal kövekre, és beledobálom a Szelidi-tóba. 13-14 évesek vagyunk. :D Szerintem akkorát fognak sikítani a lufiktól, hogy felverik a szomszéd országokat. :D
2016. máj. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!