Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Massal is van ilyen? Tanacs?

Massal is van ilyen? Tanacs?

Figyelt kérdés
Kozepiskolas lany vagyok. A kozepiskola eleje ota abban szenvedek, ahanyszor nemmegyek iskolaba, felek, hogy rolam fognak beszelni, kibeszelnek. Ma nemmentem suliba mert nagyon beteg vagyok es nembirok kikelni az agybol. Egy ket baratnom tudja miert nemmentem. Megis. Nagyon felek hogy elkezdenek rolam pletykalni. Van egy osztalytarsam aki a legjobb baratnom volt es mar nemvagyunk joba. Nagyon felek valamit elpletykal. Vagy csak ugy a tobbiek kibeszelnek. Naagyon utalom, hogy mindig ez van. Mindig szorongok ha itthon maradok. Valaki tud valami tanacsot adni? Vagy massal is tortenik ilyen? 17/lany

2019. febr. 25. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki pletykál rólad az nem barát. Egy igaz barát nem tesz ilyet. Úgyhogy ha maradéktalanul megbíztok egymásban, ne feltételezz róluk ilyet. Ha nem, itt az ideje elgondolkodni, hogy biztos barátok-e.
2019. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol en az osztalytarsaimtol es a volt baratnomtol felek, hogy leszegyenitenek mert sokat tudnak rolam. Igazad van egyebkent, koszonom a valaszt!
2019. febr. 25. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kicsi ennek az esélye.
2019. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Túl sokat foglalkozol magaddal, és azzal, hogy jaj mit mondanak mások rólad. Amíg ez az életed része addig nem is fogod magad jól érezni a bőrödbe. Úgy írod, hogy olyan sokat tud rólad, jaj ha kipletykál! Mégis mit? Embert öltél? Minden nap feláldozol egy kecskét egy oltáron? Mégis mi az a nagy titok ami sokkot okozz ha mások is tudják. Nem vagy szűz? Na és? ez nem olyan szenzáció amitől keresztre feszítenének. Tetszett egy srác? és? Ha ezzel gúnyolnak akkor visszavághatsz, hogy "Igen, tetszik/tetszett..és ez téged miben érint?"

Tessék nem foglalkozni ilyen hülyeséggel, és védd meg magad ha piszkálnak! Tudod csak azokat lehet megszégyeníteni akik hagyják is magukat. Azzal meg ne foglalkozz, hogy ki mit pletykál.. Ahogy mondani szokták: minden csoda 3 napig tart.

2019. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
O mennyire igazad van ebben! Nagyon koszonom a te valaszod is!
2019. febr. 25. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Az igazság az hogy ha bármi rossz ( pl ez) történik velünk és amikor össze dugják az emberek a fejüket azt hiszik, képzeljük hogy ok pont rolaunk fecsegnek. :(

Peddig nem is :) ezzel mindenki így van ha beszelgetunk a lelkiismeretükkel.... be aggódj.

Szó a jó tanács ha beszegetsz magaddal, nyugtazsd meg saját magadat, gondolj v mi szépre. Pl shoping... minden nő imádja. :)

2019. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Arra is gondolj, hogy altalaban irigysegbol pletykalnak.

Ne ragodj nagyon ilyeneken. De ha nagyon bant akkor mostantol gondold meg kinek mit mondasz el, hogy ne stresszelj tobbe ilyeneken. Nem gondolkodhatsz mindig azon ki mit mond rolad ahanyszor hatat forditasz.

2019. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van nagyon. Igazabol attol is felek hogy ugy altalanossagba beszelnek ki. tul sokszor beszeltek ki. De megfogadom ezeket a dolgokat, nagyon koszonom a valaszokat!
2019. febr. 25. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!