Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak azért nem engednek a...

Csak azért nem engednek a diáktanácsba, mert falusi vagyok?

Figyelt kérdés
Falusi vagyok, de bejáróként egy kisvárosba járok gimnáziumba. Idén én is részt akarok venni a diáktanács munkájában, és az osztályom többsége bizalmat is szavazott nekem ebben. Ennek ellenére amikor elmentem az első gyűlésre, a többi osztály diákja kerek-perec közölte velem, hogy nem látnak szívesen, merthogy én falusi vagyok. Való igaz, hogy az összes többi osztályból, akik benne vannak a diáktanácsban mind városiak, de akkor is, milyen jogon szorítanak ki csak azért, mert vidéki vagyok? És mit lehet ebben az esetben tenni?

2018. okt. 28. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem zárhatnak ki, mert falusi vagy. Nálunk a diáktanácsban mindenféle diákok vannak-koleszosok, vidékiek meg városiak, így van rendjén. Esetleg azért nem akarják, hogy beszállj, mert lehet hétvégén még délutánonként is kell segíteni a munkájukat és nem tudják hogy vannak a buszaid. Egyébként minden diáktanácsban kell lennie egy tanárnak is, lehetőleg inkább vele beszéld meg a dolgot.
2018. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!