Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak a tanárommal?

Mit csináljak a tanárommal?

Figyelt kérdés
Nem rég jött egy új tanár aki már akkor fura volt nekem... Jött a farsang én felmentem a lelátóba, már ott vagyok egy ideje mikor észre veszem hogy néz engem.. Amikor odanéztem hirtelen elkapta a fejét és látni lehetett rajta h ideges, gyorsan kifutott aztán 10mp múlva vissza💫🙄. Én fogtam magam és lementem a tancparketthez ott le ültem egy padra. Ja azt ki felejtettem hogy a kedves tanár úr abban a pillanatban ahogy én mentem le a lépcsőn utánam jött. Na szóval lent ülök egy padon engem keres a tekintetével. Próbálok elbújni de nem tudok és észrevett onnantól folyamatosan lesett🙄🙄. Megint lementem onnan és követett. Azóta már elmúlt ugye farsang és mikor ő figyeli az udvaron lévő diákokat akkor folyton les engem. Meg pénteken elmentunk a barátaimmal mekizni, ezt ő tudta... Hát nem ott volt a mekibe? 😭 Utána mikor mentünk ki a buszmegállóba megint folyton csak lesett és lesett.. Meguntam rá néztem felhuztam a szemoldokom és utána furan néztem rá.. Végre abbahagyta. Ma hétfő van megint ő figyelt az udvaron levokre és újra lesett. Amúgy már irritál. Lehet hogy pedofil?

2019. febr. 25. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a mekis rész félelmetes.


Ő azt nézi, te mit nézel :'D

2019. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nyíltan hogy miért bámul téged. Ilyenkor általában annyira megalázó ez nekik hogy elszégyellik magukat és abba fogják hagyni. Ha nem akkor ne foglalkozz vele, ha meg már zaklatásig megy akkor szólj az igazgatóságnak. De még az is lehet hogy jól kijönnétek.
2019. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) megfogom kérdezni miért néz engem mert már irritál eléggé..
2019. febr. 26. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2019. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tényleg mi lett ebböl? nekem is volt ilyen de a tanár odáig ment hogy zsarolt is engem hogy tegyem amit kiván
2019. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül nem szóltam az igazgatónak, hátha abbahagyja. Azóta nem les annyira viszont azt veszem észre hogy másokat pedig nagyon. Amúgy úgy nem néz már engem annyira hogy elég furcsán néztem őt aztán nevettünk rajta egyet és kínosan érezte magát 🤷🏻‍♀️
2019. márc. 7. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha jól néz ki a tanárbácsi, biztosan beleülnék (:
2019. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!