Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy legyek jóba a tanárommal?

Hogy legyek jóba a tanárommal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vele rosszban de ügymond jobba szeretnék vele lenni..
2017. dec. 29. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Minek? Valami nyalógép vagy? Tanárnéni kedvence?
2017. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem . Csak szimpi. Jo lenne ha a kedvence lennek:3
2017. dec. 29. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj az órára, tejesíts, jelentkezz, csinálj külön munkát stb...
2017. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavarni szokott, ha a gyerekek ilyen nyalizós céllal jönnek oda. Átlátszó és valamiért nem szimpatikus. Úgysem te befolyásolod, hogy a tanárnak ki legyen a kedvenc diákja. Ha nem te vagy, az ellen semmit nem fogsz tudni tenni. Ahogy előttem írták, dolgozz rendesen az óráin, és akkor lehet, hogy bírni fog, mindenesetre pozitívan fog megítélni.
2017. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van 3-4 tanárom akikkel jóban vagyok. Ezt senki ne értse félre. Nem nyalizok,nem ugrálom körül őket stb. Szimplán szoktunk beszélgetni. Érdekel a tantárgyuk,legtöbbször ez a téma. Meg szimpatikusak is,többiek szerint én is nekik. Szerintem add magadat,aztán kiderül. Csak akkor csinálj plussz feladatot stb,ha tényleg érdekel a tárgy, szívesen foglalkozol vele. Ha nem akkor csak plussz terhet vallalsz magadra. Ráadásul ha esetleg kiderül,hogy nem is szívesen csinálod,nem érdekel azzal csalódást okozol a tanárnak. Persze attól még lehetsz szorgalmas,tisztelettudó,aktív az órákon. Ha látod pl h sok füzetet,laptopot visz akkor kérdezd meg h segíthetsz e neki. Ha van kérdésed a tárggyal kapcsolatban kérdezd meg tőle. Látni fogja,hogy rendes gyerek vagy és nem egy szemtelen kamasz aki lenézi őt.
2017. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!