Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azért nem foglalkozik velem...

Azért nem foglalkozik velem egyetemen senki, mert nem lakok a kollégiumban?

Figyelt kérdés

Ez egy kis egyetem, ahol a többség kollégiumban lakik, sokan ismerik egymást és jóba vannak egymással. Én bejárós vagyok, nem voltam gólyatáborban se, és igazából csak órákon vagyok együtt a szaktársaimmal, máskor nem mert az órák után jövök haza. Bejárós vagyok kicsit távolról, így ilyen esti programokra nem tudok velük elmenni.

Nem is foglalkozik velem senki, nem érdeklődnek, nem beszélgetnek velem, legtöbben még csak nem is köszönnek. Totál idegenként kezelnek.

Mindez pusztán azért lehet, mert én nem lakok bent a kollégiumban?


2019. febr. 25. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet nem bírnak

talán látják rajtad hogy távolságtartó vagy velük

2019. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Mert már kialakultak a társaságok. Valószínűleg te nem mentél oda hozzájuk sulikezdéskor sem, és így ők sem kerestek téged. Ezért gáz ha kihagyod pl. a gólyatábort. ^^

Pluszba még lehet nem is kedvelnek. Semmi köze ennek a kolihoz. Ha te most beköltöznél, továbbra sem érdekelnéd őket, elmondom neked. Csak ha elkezdesz nyitni és kommunikálni.

2019. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kolis vagyok... le sem szarnak a csoporttársag. Meg úgy anblock senkit sem érdeklek.
2019. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csendes vagy és nehezen nyitsz mások felé? Mert akkor valószínűleg azért.
2019. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, de már megszoktam. Örülök ha vége az utolsó órának és spurizhatok haza. Egyébként előző szakomon is ez volt, de ott a végére több barátom is lett, szóval valószínűleg itt is akadnak majd, csak nekem időbe telik mert eléggé zárkózott vagyok.
2019. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A legtöbb "barátság" az egyetemen szertefoszlik amint vége a diplomaosztónak, ne búslakodj emiatt.
2019. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem hinném ,hogy azért nem. Neked is kell nyitnod. De ha köcsögök akkor is fel a fejjel rengeteg emberel ellehetsz még.

Bent is maradhatnál tovább,illetve 1000 ft ért vendégül is láthatnak éjszakára a koliban.

2019. márc. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!