Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Egyik éjszaka baromi furcsa álmom volt. Úgy keltem fel hogy lihegtem és csurom víz voltam. Elege megviselt.

Szóval Barátommal nyaraltam Spanyol országban. Amikor egyszer a semmiből oda kerültek a szüleim és mondták hogy meghalt a nővérem. Elütotte egy autó. A tettes elkaptak. Kiderul h valami pszichopata volt. És halálra ítélték. Ott voltunk a tárgyalásán. Képeket mutattak a tetteirol több embert is megolt. A tárgyalás alatt folyamatosan zaklatott engem. Majd az utolsó 24 órája jött és ott feladatokat adott nekünk annak érdekében, hogy megertsuk a tetteit. Rejtvényeket kellett megfejtenunk de kifutottunk az időből és meghalt az ember. Ezután ébredtem fel.

Tudom ez kicsit úgy hangzik mintha sok krimit néznek de pont ez az h nem nézek ilyeneket.



2019. febr. 27. 07:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátod tanácsára eldöntötted, hogy illedelmesen(Spanyolország) változtatsz az életeden, mert eleged van(nyaraltam). Erre a szüleid figyelmeztettek(mondták), hogy a nővéred nem akar többé látni téged(meghalt). Mert kénytelen mindent helyetted csinálni(Elütötte egy autó). Tudnak mindenről(tettest elkapták). Azt mondták elment az eszed(pszichopata volt). És ne számíts rájuk többet(hallra ítélték). Ezért elítélted magad(ott voltunk a tárgyalásán). Bánt(zaklatott engem), hogy egyedül maradtál(több embert is megölt), és nem értékelnek téged(képek a tetteiről). Kényszerhelyzetbe kerültél(utolsó 24 óra). Az érzéseid alapján kell döntened(24). Meg kell tenned, amit idáig halogattál(feladatok tettek megértése). De ez nem sikerült(kifutottunk az időből). És feladtad önmagad, az álmaidat(meghalt az ember) a családod érdekében.
2019. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!