Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesitanároknak miért kell...

A tesitanároknak miért kell mindig sportcuccban lenniük?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de ők nem szoktak ott sportolni :D Ezért felesleges szerintem a melegítő szett. Nem kötekedés, engem nem zavar, csak kicsit furcsa.
2019. febr. 28. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Most képzeld el, hogy öltöny-ing-nyakkendöben vannak ott, mikorben a tanulók sportolnak!

Meg elvileg egy-egy gyakorlatot be is mutatnak néha, ami szintén sportöltözetben megy csak.

2019. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Legalább a látszat meglegyen, hogy csinálnak valamit :)
2019. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekik az a munkaruhájuk.

Van olyan testnevelés tanár, amelyik megmutat számos gyakorlatot - és ezt eléggé húzós frakkban végrehajtani.

Lehet ennek egy "szolidális" oldala is!

- Ha elvárom, hogy hozzál minden órára felszerelést, akkor én sem kikenve-kifenve lépek színpadra. Morálisan lehangolhat számos diákot, hogy még ennyi sorsközösséget sem hajlandó vállalni vele egy testnevelés tanár.

2019. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Az egyik tesitanarom kosztümben tartott órát. Elég vicces volt, amikor a gyakorlatokat bemutatta.

Szerintem elvàrhatò, hogy ő is atoltozzon lazább ruhába, hiszen kell bemutatnia gyakorlatokat.

2019. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Mivel nálunk nem szoktak gyakorlatokat bemutatni, csak dumálnak egész órán egymással, így én sem értem, bármiben lehetnének.
2019. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor bemutatja a gyakorlatokat, akkor azért ő is csinál valamit.
2019. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan tanárom aki mindig ingben, farmerben és lakkcipőben volt és úgy mutatott be pár gyakorlatot. A fiatalabb tesitanárok többnyire szabadidő együttesben voltak. de volt olyan tesitanárnő is nálunk aki meleg időben olyan rövid shortot vett fel hogy minden fiú őt bámulta. Akkor kb 26 éves lehetett az a nő, és igaz hogy csinos nő volt, volt mit nézni rajta a fiúknak, de nagyon kemény és határozott is volt.
2019. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért a gyakorlatok bemutatásához, meg az, hogy ott vannak a teremben, stb, jó, ha nem öltöny-nyakkendő, kosztüm, stb-ben vannak.
2019. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Hogyha kifut valaki az iskolából akkor utána tudjanak futni és ne izzadjanak bele a sima utcai ruhába xD

Bocsánat ezt muszály volt! XD

2020. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam, muszáj és nem muszály. Elnézést a hibáért és esküszöm, hogy legközelebb jobban odafigyelek. Szép estét Mindannyiótoknak és legyen a hétvégétek gyönyörű!
2020. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!